گیم فا/ سی‌دی پروجکت (CD Projekt) در روز دوشنبه اعلام کرد که Cyberpunk 2077 در زمینه فروش رکورد زد و عملکرد خوبی را در این سه ماهه مالی به ثبت رساند.

این بازی جهان باز به دلیل راه‌اندازی پچ 1.6، تخفیف استیم و انتشار انیمه Cyberpunk Edgerunners نتفلیکس، شاهد افزایش تعداد بازیکنان بود. سی‌دی پروجکت در ماه سپتامبر ادعا کرد که این بازی روزانه بیش از یک میلیون بازیکن جذب می‌کند و فروش آن به 20 میلیون نسخه رسیده است. سی دی پروجکت امروز اعلام کرد که پروموت‌های اخیر، در افزایش فروش بازی در سه ماهه مالی شرکت تاثیرگذار بوده است.

از نظر مالی، این بهترین فصل تاریخ شرکت بود. با درآمد تلفیقی 246 میلیون PLN [54.6 میلیون دلار] که عمدتا به دلیل فروش قوی Cyberpunk به دست آمد، استودیو لهستانی 99 میلیون PLN [21.3 میلیون دلار] سود خالص داشت. این آمار به سود خالص 40 درصدی برای کل تیم و 47 درصدی برای سهام‌داران سی‌دی پروجکت ختم شد.

اولین و تنها بسته الحاقی Cyberpunk 2077 با نام Phantom Liberty، در سال 2023 برای PC، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری اکس و اس منتشر خواهد شد. در ماه اکتبر، سی‌دی پروجکت از برنامه‌های خود را برای آینده، از جمله دنباله Cyberpunk 2077، سه‌گانه جدیدی از بازی‌های Witcher، اسپین‌آف‌های Witcher و IP جدید استودیو، پرده‌برداری کرد.

اخیرا سی‌دی پروجکت تایید کرد که در حال کار روی بازسازی کامل بازی اول The Witcher با استفاده از Unreal Engine 5 است. پس از چندین تاخیر و تغییر، به‌روزرسانی نسل نهمی The Witcher 3: Wild Hunt در تاریخ 22 آذر (14 دسامبر) برای رایانه‌های شخصی، ایکس باکس سری اکس و اس و پلی استیشن 5 به‌عنوان یک آپدیت رایگان منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم