ترنجی/ گلکسی M62 سامسونگ یکی از گوشی‌های خاص این برند است که شاید در بازار ما فروش بالایی نداشته باشد اما تراشه یکسان با گلکسی نوت ۱۰ پلاس و باتری بزرگ ۲ برتری ویژه آن محسوب می‌شوند. ۷ ماه از دریافت آپدیت اندروید ۱۲ گلکسی ام ۶۲ می‌گذرد و حالا نوبت به سیستم‌عامل جدید می‌رسد. بله، آپدیت اندروید ۱۳ گلکسی M62 سامسونگ رسما ارائه شده و رابط کاربری One UI 5.0 برای آن آماده است.

گلکسی M62 در مالزی، عربستان سعودی، امارات متحده عربی و ویتنام به‌روزرسانی پایدار One UI 5.0 مبتنی بر Android 13 را دریافت کرده‌است. به‌روزرسانی جدید با ورژن M625FXXU2CVK2 در دسترس بوده و وصله امنیتی نوامبر 2022 را به همراه دارد. این به روز رسانی ممکن است طی چند روز آینده در کشورهای دیگر در سراسر جهان منتشر شود.

اگر کاربر سامسونگ گلکسی M62 هستید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی Download and install، به‌روزرسانی اندروید 13 را دانلود و نصب کنید.

سامسونگ، گلکسی M62 را دو سال پیش با رابطکاربری One UI 3.1 مبتنی بر اندروید 11 عرضه کرد. این گوشی هوشمند اوایل سال جاری به‌روزرسانی One UI 4.1 مبتنی بر اندروید 12 را دریافت کرد. اندروید 13 می تواند آخرین به روز رسانی اصلی سیستم عامل اندروید آن باشد زیرا مشخص نیست که آیا Galaxy M62 با خط مشی به روز رسانی نرم افزار جدید سامسونگ مطابقت دارد یا خیر.

شما گلکسی ام ۶۲ دارید؟ آپدیت اندروید ۱۳ سامسونگ را دریافت کرده‌اید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم