گیم فا/ با وجود گذشت سال‌ها از معرفی بازی Beyond Good and Evil 2، این بازی هنوز حتی به عرضه نزدیک هم نشده است. طبق گزارشات اخیر این بازی هنوز در مراحل اولیه‌ی توسعه است.

اولین بازی Beyond Good and Evil در سال 2003 منتشر شد. آن بازی توانست نقدها و واکنش‌های مثبتی را دریافت کند و طرفداران خواستار یک دنباله از سوی یوبی‌سافت (Ubisoft) شدند. یوبی‌سافت برای اولین بار در سال 2008 به صحبت در مورد یک دنباله پرداخت و با وجود گذشت 14 سال از آن زمان، Beyond Good and Evil 2 هنوز در مراحل اولیه‌ی توسعه است.

آخرین باری که چیزی در مورد بازی شنیدیم در رویداد E3 2018 بود که تصاویری از فاز قبل از آلفای بازی در قالب یک تریلر منتشر شد. از آن زمان خبری از بازی شنیده نشده و بسیاری تصور می‌کردند که این بازی لغو شده است. با این حال تام هندرسون (Tom Henderson) از Insider Gaming در جولای سال 2022 تایید کرد که بازی هنوز زنده است. اما Insider Gaming به تازگی گفته که روند توسعه‌ی Beyond Good and Evil 2 هنوز در مراحل اولیه است.
       
Insider Gaming هم‌چنین گزارش داده که عنوانی که به تصاویر قبل از آلفای سال 2018 بازی ربط داشت کاملا دور ریخته شده و توسعه‌ی بازی از اول آغاز شده است. با این اوصاف می‌توان گفت که هنوز سال‌ها تا عرضه‌ی احتمالی Beyond Good and Evil 2 فاصله داریم. این در حالی است که یوبی‌سافت پیش از این گفته بود که سخت مشغول کار بر روی این بازی است.

واقعا معلوم نیست که یوبی‌سافت با این پروژه چه کار می‌کند. نزدیک به دو دهه است که طرفداران Beyond Good and Evil منتظر یک دنباله هستند و برای بسیاری هایپ این بازی کاملا از نفس استفاده است.

نظر شما چیست؟ آیا بالاخره روزی شاهد انتشار Beyond Good and Evil 2 خواهیم بود؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم