شهر سخت افزار/ یک روز مانده به رونمایی از گوشی‌های پرچم‌دار شیائومی، تصاویر واقعی دو گوشی شیائومی 13 و 13 پرو منتشر شده که جزئیات جدیدی از مشخصات این دستگاه‌های پرچم‌دار را فاش کرده و علاوه بر این تمام مشخصات شیائومی ۱۳ و ۱۳ پرو نیز افشا شده است.

شیائومی در رویداد اول دسامبر (۱۰ آذر ۱۴۰۱) رسماً از گوشی‌های پرچم‌دار جدید خود رونمایی خواهد کرد. پیش‌ از این گزارش‌های مختلفی در مورد این گوشی‌ها منتشر شده بود و اکنون تصاویری از دو گوشی شیائومی 13 و 13 پرو در دنیای واقعی منتشر شده است که ظاهر نهایی آنها را نشان می‌دهند.

مشخصات و طراحی گوشی Xiaomi 13 Pro

به تازگی تصاویری از طراحی گوشی شیائومی 13 Pro منتشر شده است. در این تصاویر گوشی شیائومی 13 در رنگ‌های مختلف قابل مشاهده است. ماژول دوربین مربعی شکل این گوشی از سه دوربین میزبانی می‌کند و فلاش LED زیر برند لایکا تعبیه شده است.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده این دستگاه‌ها احتمالاً در سه‌رنگ سبز، سفید و آبی عرضه خواهند شد. علاوه بر این تصاویری از بدنه‌ پشتی گوشی مذکور منتشر شده که طراحی آن را به‌طور کامل نشان می‌دهند. ظاهراً بدنه‌ پشتی این دستگاه منحنی و ماژول مربعی‌شکل دوربین در گوشه‌ سمت‌چپ بالای آن تعبیه شده است.

بر اساس این عکس‌ها به‌نظر می‌رسد قاب پشتی گوشی با لایه‌ای از جنس شیشه، پوشانده شده است. تصاویر مربوط به پنل جلویی شیائومی ۱۳ پرو نیز نشان‌دهنده‌ نمایشگری با لبه‌های خمیده و حاشیه‌های بسیار باریک است.

تصاویر منتشر شده حاکی از آن است که سری Xiaomi 13 با رابط کاربری MIUI 14 مبتنی بر اندروید 13 وارد میدان می‌شود. گوشی‌های این سری به تراشه Snapdragon 8 Gen 2 مجهز خواهند بود. 

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم