گیم فا/ آقای اد بون (Ed Boon)، رئیس استودیوی ندرلم (NetherRealm)، گفته است که بازی بعدی این تیم در جریان مراسم The Game Awards رونمایی نخواهد شد.

لیک‌ها و گزارشات منتشر شده در طول یک و نیم سال گذشته به این اشاره دارند که اثر بعدی تیم ندرلم، بازی Mortal Kombat 12 خواهد بود، در حالی که اد بون نیز تأیید کرده که عنوان آیندۀ این استودیو، قرار است بازی مذکور و یا Injustice 3 باشد.

با در نظر گرفتن این موضوع که سه سال از زمان انتشار بازی Mortal Kombat 11 می‌گذرد، عدۀ زیادی این سوال را دارند که چه موقع نوبت به رونمایی از بازی بعدی این توسعه‌دهنده می‌رسد. متأسفانه، در جریان رویداد The Game Awards هفتۀ بعد این اتفاق نخواهد افتاد.

آقای بون به‌تازگی در توییتر اعلام کرده است که این استودیو هیچ بیانیه‌ای در مراسم The Game Awards پیشِ‌رو نخواهد داشت.

«چهار سال پیش در مراسم The Game Awards توانستیم یک رونمایی غافلگیرکننده از MK11 داشته باشیم که بی‌نظیر بود. بسیاری گمان کردند که امسال نیز قرار است همین اتفاق بیفتد. ممنون بابت اشتیاقتان، اما هنوز برای معرفی بازی بعدی استودیوی ندرلم آماده نیستیم.»

با وجود این‌که عدم حضور عنوان آیندۀ این تیم در The Game Awards که احتمالاً Mortal Kombat 12 خواهد بود بسیاری را ناامید کرده است، اما گزارشات چندوقت اخیر اشاره داشتند که شاهد رونمایی‌های بزرگی در این مراسم خواهیم بود؛ از جمله Star Wars Jedi: Survivor، Diablo 4، Final Fantasy 16، بازی بعدی Kojima Productions و موارد دیگر.

نظر شما در این باره چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم