آخرین خبر/ Last Day Defense نام یک بازی در ژانر استراتژیک است که توسط استودیو بازی سازی stereo7 games منتشر شده است. استودیو بازی سازی stereo7 games استودیو بازی سازی آنچنان مطرحی نیست اما در گذشته بازی های فوق العاده ای مثل بازی Camp Defense و مجموعه پر طرفدار Steampunk Syndicate را برای گیمرها به ارمغان آورده است. Last Day Defense هم یکی از بازی های فوق العاده این استودیو بازی سازی است که توانسته با گیم پلی جذاب و سرگرم کننده خودش تجربه یونیک دیگری را برای گیمرها به ارمغان بیاورد. Last Day Defense اساساً یک بازی برج دفاعی است. بدون شک یکی از بهترین و اعتیادآور ترین بازی های موبایلی، بازی های سبک دفاع از قلعه یا همان برج دفاعی هستند. این بازی ها از گیم پلی بسیار ساده ای برخوردارند و مکانیزم های آسانی دارند. در اکثر این بازی ها شما تعدادی برج در اختیار دارید و هدفتان این است که از بیس یا سرزمین تان در مقابل دشمنانی که در موج های عظیم به سمت شما حمله می کنند محافظت کنید و با جایگذاری مناسب برج هایتان مانع رسیدن آنها به اهداف شان بشوید. به این ترتیب می توانید پول به دست بیاورید و در بازی پیشروی کنید و در ادامه برج هایتان را ارتقاء دهید تا برای موج های بعدی و سخت تر دشمن ها آمادگی داشته باشید. Last Day Defense هم از همین فرمول در گیم پلی خودش استفاده کرده و یک بازی برج دفاعی عالی را ارائه کرده است. اما Last Day Defense از یک سیستم ارتقاء و یک سیستم مبارزاتی بسیار عالی هم برخوردار است و تنوع زیادی در برج ها و مبارز های روی آنها، آیتم ها و تجهیزات، نیرو های ویژه کمکی، و بالاخص دشمنانش دارد که باعث می شود این بازی از دیگر بازی های مشابه و هم رده خودش متمایز شود.

Last Day Defense با تم آخرالزمانی خودش شما را وارد یک مبارزه بزرگ با زامبی ها می کند. زامبی ها مثل مور و ملخ از مسیرهای مختلف حرکت می کنند و قصد دارند از انتهای مسیرها وارد شهر شوند. اما شما باید با استفاده از برج های دفاعی و مبارز هایی که در آنها قرار می دهید به زامبی ها تیراندازی کنید و آنها را بکشید و نگذارید زامبی ها موفق به انجام این کار شوند. همچنین، شما قادر خواهید بود از طریق برخی نیرو های ویژه کمکی و بوسترها، مثل بمباران های هوایی، زامبی ها را غافلگیر کنید و آنها را به صورت دسته جمعی به آن دنیا بفرستید. نکته جالب تری که در این بازی وجود دارد این است که علاوه بر برج های دفاعی که به صوت استاتیک هستند و مبارزهای آنها از جای خودشان تکان نمی خورند، شما می توانید مبارزهای دیگری را هم وارد مسیر زامبی ها کنید که آنها را دنبال کنند و در مبارزات رو در رو و تن به تن آنها را بکشند. به این ترتیب می توانید از چندین روش به زامبی ها حمله کنید و به راحتی همه آنها را تارومار کنید. هر بار که بتوانید با موفقیت این کار را انجام دهید، جواز حضور در بخش های دیگر بازی را به دست می آورید. بیش از ۱۰۰ مرحله و چندین لوکیشن شامل روستا ها،‌ شهر ها،‌ ایستگاه های بنزین، و … با فضاهای گرافیکی خاص و موسیقی متن ها و افکت های صوتی منحصر به فرد در این بازی وجود دارد که بدون تردید شما را تا پایان کمپین بازی میخکوب نگه می دارد. بنابراین، اگر از بازی های برج دفاعی خوشتان می آید Last Day Defense قطعاً می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد و رضایت تان را جلب کند.

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
حجم: 77 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم