آخرین خبر/ Tap Tap Builder – تپ تپ بیلدر بازی محبوب، سرگرم کننده و جالب در سبک بازیهای شبیه سازی شهرسازی از استودیوی HeroCraft Ltd است که به صورت رایگان عرضه شده و تا به امروز بیش از 5 میلیون بار توسط کاربران سراسر جهان دریافت شده است.

در بازی Tap Tap Builder می توانید شهر رویایی خود را بسازید و پس از ان به شهردارش تبدیل شوید! قبل از اینکه روی صندلی راحت ریاست بنشینید, باید آستین هایتان را بالا بزنید و کمی زحمت بکشید؛ می‌خواهید آسمان خراش‌هایی خارق‌العاده را ایجاد کنید؟! کاری ندارد؛ دو بار با انگشت روی صفحه بزنید! پول کم آورده اید!؟ هیچ اشکالی ندارد؛ دو بار با انگشت روی صفحه بزنید و پولتان را زیاد کنید! در شهر رویایی تان آتش سوزی اتفاق افتاده است!؟ باز هم اشکالی ندارد؛ دو بار با انگشت روی صفحه نمایش ضربه بزنید و حادثه دیدگان را نجات دهید! تلاش شماست که حرف اول میزند و باید با کلیک های پشت سر هم شهر را بسازید و آن را رونق ببخشید! امکان استخدام کارگر برای انجام کارهای شهرسازی نیز وجود دارد که برای این کار باید پول شما به حد مجاز برسید! اگر به دنبال یک بازی شهرسازی و کلیکی برای پر کردن اوقات فراغت تان هستید به هیچ وجه Tap Tap Builder را از دست ندهید.

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 76 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم