آخرین خبر/ Ultimate Bowmasters – استادان تیر و کمان بازی آرکید و سرگرم کننده دیگری از استودیوی قبرسی Playgendary Limited در درسته بازی های اکشن است که مثل تمام دیگر بازی های این توسعه دهنده به شکل رایگان توسعه یافته است. از جمله معروف ترین بازی های این شرکت بازی سازی می توان به عناوینی مثل Perfect Snipe ، Polysphere ، Perfect Cream ، Hitmasters  ، Escape Masters و یا Kick the Buddy: Second Kick اشاره کرد. بازی مورد نظر که Ultimate Bowmasters نام دارد درواقع نسخه ای جدیدتر از بازی Bowmasters که توسط همین استودیو ساخته و عرضه شده بود است. درواقع می توان اینطور برداشت کرد که استودیوی Playgendary بعد از محبوبیت میلیونی بازی Bowmasters تصمیم گرفت یک بازی دیگر و به نوعی نسخه دوم از این بازی را نیز توسعه دهد. نتیجه کار بازی جذاب و سرگرم کننده است که با عنوان Ultimate Bowmasters برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس به انتشار رسید.

Ultimate Bowmasters یا استادان نهایی تیر و کمان را می توان نسخه ای بازسازی شده از قسمت قبلی دانست چرا که کلیت و ماهیت این بازی تغییر خیلی زیادی نداشته و از نظر سبک گیم پلی و نوع طراحی های گرافیکی عملاً تفاوتی بین این دو نسخه دیده نمی شود. بیشترین تغییرات محسوس در استادان تیر و کمان به نقل از سازنده بازی در نقشه های جدید، سلاح های جدید، شخصیت های جدید و اضافه شدن مدها و تغییراتی در مکانیزم های مراحل بازی است. این تغییرات باعث شده اند تا بازی Ultimate Bowmasters نه صرفاً یک آپدیت جدید، بلکه یک بازی مستقل متفاوت و تکامل یافته تر باشد. مدهای جدید بازی می توانند حسابی سرگرم کننده و جذاب باشند و همچنین مراحل متفاوت و چالش برانگیز بیشتر نیز سبب شده اند تا شما برای کسب موفقیت در این بازی مثل یک کماندار ماهر هدف گیری کنید! در بازی Ultimate Bowmasters هدف اصلی شما پیروزی در نبردهای تن به تنی است که در آن دو شخصیت با سلاح های مختلفی و در فاصله هایی چند ده متری از هم باید با هدف گیری و پرتاب به سمت حریف او را زخمی کرده و از پا در بیاورند. توجه کنید که ماهیت کارتونی و رویکرد طنزآمیز در شخصیت پردازی های بازی به هیچ وجه به این معنی نیستند که این بازی برای کودکان مناسب است. محتوای بازی به شدت خشونت آمیز بوده و به همین دلیل این بازی به هیچ وجه برای افراد زیر 14 سال توصیه نمی شود.

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 118 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم