آخرین خبر/ این روزها همه، مخصوصا بانوان دوست دارند که اندامی متناسب داشته باشند و از شر چربی های اضافه بدن خود خلاص شوند. این خواسته برای خیلی ها به یک آرزو تبدیل شده، چرا که راه های مختلفی را امتحان کرده اند اما نتوانسته اند نتیجه ای که مدنظرشان بوده است را بگیرند. راه های مختلفی برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام وجود دارد که موثر ترین و کم خطر ترین آنها ورزش کردن است. البته ورزش کردن هم باید طبق اصول و برنامه خاصی انجام شود تا در کنار یک رژیم غذایی سالم منجر به تناسب اندام گردد. امروز با برنامه ای در خدمت شما هستیم که به کاربرانش در رسیدن به این هدف کمک می کند. Sweat: Fitness App For Women عنوان یک اپلیکیشن جامع و کامل برای تناسب اندام خانم هاست که توسط Sweat توسعه و به صورت رایگان منتشر شده است. این برنامه با همکاری مشهور ترین مربیان فیتنس بانوان؛Kayla Itines ، Kelsey Wells ، Chontel Duncan ، Stephanie Sanzo و Sjana Elise Earp ساخته شده است و برنامه های آن از جمله موثرترین و مفیدترین برنامه ها برای بدنسازی در خانه و باشگاه هستند. وضعیت ورزش و تناسب اندام شما توسط برنامه پیگیری می شود و تمرینات هفتگی و چالشی به صورت خودکار برای شما تولید می گردد. تمرینات برای اهداف مختلفی مثل کاهش وزن بعد از بارداری، آب کردن چربی های دور شکم و … به همراه رژیم های غذایی مختلف ارائه شده اند تا برای همه مناسب و قابل استفاده باشند.

برخی از امکانات و قابلیت های برنامه SWEAT: Sweat: Fitness App For Women:

برنامه BBG Kayla Itines برای تمرین در منزل مناسب است و شامل تمرینات با شدت بالا با استفاده از حداقل تجهیزات است. BBG شامل 8 هفته تمرین کم شدت و کم تحرک دیگر برای ایجاد یک تناسب اندام پایه است.
BBG Stronger از Kayla تمرینات مربوط به وزن بدن و تجهیزات بدنسازی را در تمرینات با شدت زیاد 28 دقیقه ای ارائه می دهد تا کاربران با اطمینان بتوانند وارد باشگاه شوند.
برنامه پس از بارداری کایلا، برای بازیابی تناسب اندام مادران جدید است.
برنامه های تمرین با وزنه در خانه Kelsey Wells و PWR شامل تمرینات مقاومتی برای خانه و باشگاه است که به خانم ها در ساخت عضله، سوزاندن چربی و افزایش تناسب اندام کلی کمک می کند.
برنامه LIFTING at Home استفانی سانزو برای خانم هایی که می خواهند در خانه با وزنه تمرین کنند، یا مبتدیانی که می خواهند در خانه با حداقل تجهیزات کار کنند، ایده آل است.
برنامه یوگا Sjana Earp شامل تمرینات استقامتی به سبک Vinyasa و جریان های ریکاوری مبتنی بر یین برای بهبود انعطاف پذیری و استقامت است.

شما تجربه استفاده از این اپلیکیشن رو دارید؟ اگر قراره الان دانلودش کنید لطفا بعدش برگردید همینجا و بهمون بگید چطور بود. منتظرتون هستیم.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 59 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم