ترنجی/  نسخه 2.22.25.12 واتس‌اپ به تازگی از طریق برنامه Google Play Beta در دسترس قرار گرفته است. این اپلیکیشن اخیراً آزمایش اتصالات بین چندین دستگاه از جمله iOS، اندروید و ویندوز را آغاز کرده است. به تازگی مشخص شده که واتس اپ ۲۱ اموجی جدید را اضافه می‌کند. همچنین طراحی جدید اموجی‌ها نیز با این آپدیت همراه خواهد بود.

اموجی های جدید واتس اپ
گزارش می‌شود واتس‌اپ در حال حاضر روی بیش از ۲۱ ایموجی جدید کار می‌کند که همراه با تغییر ظاهر سایر اموجی‌های موجود خواهد بود. این تغییرات در یک به‌روزرسانی جدید گنجانده خواهند شد.

قبلاً مشخص بود که واتس‌اپ بتا برای اندروید تعدادی ایموجی جدید اضافه می‌کند. در جدیدترین یونیکد با آپدیت 2.22.8.8 علاوه بر این، طرح‌های جدیدی برای ایموجی‌های فعلی موجود است.

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید، واتس اپ قصد دارد ظاهر هشت ایموجی دیگر را به روز کند. این اموجی‌های تغییر پیدا کرده در حال حاضر و در کنار ایموجی های جدید در نسخه بتا حضور دارند. اگرچه تغییرات قابل توجه نیستند، اما این موضوع باعث می شود که آنها را راحت تر ببینید.

کاربرانی که جدیدترین نسخه بتا را دارند، می توانند هشت ایموجی جدید را ببینند. اما بیست و یک اموجی جدید فعلا نمایش داده نمی شوند. زمان رسمی برای ورود نسخه پایدار وجود ندارد، اما با شروع مرحله تست انتظار داریم که به زودی در دسترس عموم قرار بگیرند.

امکان جستجوی پیام‌ها بر اساس تاریخ قابلیتی است که واتس‌اپ بتا، آزمایش آن را در iOS آغاز کرده است.

شما کاربر واتس اپ هستید؟ نظر شما درباره اموجی‌های جدید چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم