ترنجی/ سامسونگ در ادامه ارائه آپدیت اندروید ۱۳ برای گوشی‌های خود، دوباره به ایستگاه گلکسی S20 FE رسیده است. حدودا ۲ هفته پیش از این آپدیت اندروید ۱۳ گلکسی S20 FE (مدل اگزینوس ۹۹۰) سامسونگ رسما ارایه شد. امروز همین آپدیت برای مدل‌های 5G و 4G که تراشه اسنپدراگون ۸۶۵ دارند، عرضه شده است و همزمان در ایران هم در دسترس است.

آپدیت اندروید ۱۳ گلکسی S20 FE 5G سامسونگ
سامسونگ گلکسی اس ۲۰ اف ای با دریافت آپدیت اندروید ۱۳ حالا مانند دیگر اعضای خانواده Galaxy S20 به جدیدترین تجربه نرم افزاری سامسونگ ارتقا پیدا کرده است. این آپدیت به صورت OTA و با حجم حدود ۲ گیگابایت عرضه می شود که ورژن G780BXXU4GVK6 را دارد. این آپدیت همچنین وصله امنیتی ماه جاری میلادی یعنی نوامبر ۲۰۲۲ را عرضه می کند.

اگر کاربر گلکسی S20 FE 5G هستید، می‌توانید با رفتن به تنظیمات » به‌روزرسانی نرم‌افزار و ضربه زدن روی Download and install، به‌روزرسانی اندروید 13 را دانلود و نصب کنید.

آخرین آپدیت اساسی اندروید گلکسی S20 FE
سامسونگ وعده داده است که سه به‌روزرسانی اساسی را برای گلکسی S20 FE منتشر کند. از آنجایی که این دستگاه با اندروید 10 و در سال 2020 عرضه شد، به احتمال زیاد اندروید 13 آخرین آپدیت اساسی اندروید است که برای دستگاه عرضه می شود.

البته همین هم عملکرد خوبی بوده و به‌روزرسانی‌های امنیتی را برای مدت زمان قابل توجهی دریافت خواهد کرد. در مقایسه با آن، مدل‌های جدیدتر سامسونگ چهار سال به‌روزرسانی اساسی اندرویدی و پنج سال وصله‌های امنیتی را ارائه می‌کنند. S20 FE یکی از آخرین گوشی‌هایی بود که تحت سیاست قدیمی‌تر عرضه شد.

شما گلکسی S20 FE دارید؟ آپدیت مذکور را دریافت کردید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم