آخرین خبر/ Poppy Playtime Chapter 2 – زنگ تفریح پاپی: قسمت 2 دومین بازی از مجموعه خوش ساخت و پرطرفدار Poppy Playtime است که بعد از محبوبیت چشم گیر قسمت اول یعنی Poppy Playtime Chapter 1 طراحی و توسعه یافت. این قسمت هم مثل بازی قبلی توسط شرکت بازی سازی MOB Games Studio طراحی و عرضه شده است. درست مثل قسمت اول، بازی Poppy Playtime Chapter 2 نیز ابتدا برای پلتفرم Windows PC به انتشار رسید و بعد از مدتی نسخه ای پورت شده از آن برای دستگاه های اندرویدی هم منتشر شد.

بازی Poppy Playtime Chapter 2 دنباله ای از قسمت اول از این فرانچایز است. در قسمت دوم شما همچنان در نقش شخصیت اصلی بازی هستید و این بار قرار است مکان های دیدنی دیگری از کارخانه Playtime Co را ببینید. در قسمت دوم شما قرار است به منطقه ای از کارخانه بروید که با عنوان ایستگاه بازی یا Game Station معروف است. این منطقه به خاطر وسعت زیادی که دارد به وسیله یک خط راه آهن به نقاط دیگر متصل شده است. در این قسمت از کارخانه شما با عروسک ها و اسباب بازی های بیشتری مثل Bunzo Bunny و PJ Pug-a-pillar آشنا می شوید که رفتارهایی عجیب اما تقریباً آشنا دارند. طبق داستان بازی Poppy Playtime Chapter 2 این بخش از کارخانه اسرار پنهان جذاب و مهمی دارد که با کشف آنها شما از اتفاقات گذشته بیشتر با خبر خواهید شد. روند و سبک کلی قسمت دوم درست مثل قسمت اول طراحی شده است. اگرچه که در Poppy Playtime Chapter 2 شاهد اضافه شدن قابلیت های جدیدی مثل The Green Hand در روند گیم پلی هستیم. همچنین جزئیات گرافیکی بازی به ویژه در بخش طراحی های محیطی پیشرفت محسوسی داشته و در کل این قسمت محتوای بیشتری نسبت به قسمت اول دارد. همین مسئله باعث شده تا زنگ تفریح پاپی: قسمت 2 تقریباً 40% حجم بیشتری نسبت به قسمت اول داشته باشد. در طول بازی شما می توانید به قسمت های مختلفی از این ایستگاه بروید و با کمک ابزارهایی که در دسترس شما هستند کارهای گوناگونی انجام دهید. اما همچنان فراموش نکنید که شما یک قربانی در دنیایی عجیب و مرموز هستید. عروسک ها و اسباب بازی هایی که در این کارخانه پرسه می زنند دل خوشی از حضور شما ندارند! بنابراین باید حسابی مراقب باشید و سعی کنید بدون اینکه توجه آنها را جلب کنید مأموریت های بازی را انجام دهید.

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 1024 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم