آخرین خبر/ برنامه English Phrasal Verbs. Vocabulary Builder App به یکی از دشوارترین مباحث برای اکثر دانش آموزانی که زبان انگلیسی یاد می گیرند اختصاص دارد؛ افعال اصطلاحات انگلیسی. از آنجا که آن را نمی توان کلمه ترجمه کرد. فقط باید معنای آن را بدانید و آن را به یاد داشته باشید. در انگلیسی بیش از ده هزار فعل عبارتی وجود دارد. این برنامه، بیش از 2000 فعل عبارتی و عباراتی را برای یادگیری جمع آوری کرده است و سعی در ایجاد رابط کاربری بسیار کاربر پسندانه ای دارد که به فرایند یادگیری qiete ساده و سریع کمک می کند. تکنیک یادگیری، که در برنامه کاربردی است، به شما امکان می دهد تا افعال اصطلاحات انگلیسی را سریع یاد بگیرید (حداکثر 900 اصطلاح فعل جدید در هر ماه)، که اغلب در گفتار بومی انگلیسی رایج استفاده می شوند. این پشتیبانی بزرگی برای بهبود مهارت های ارتباطی انگلیسی شما خواهد کرد. هر فعل عباراتی در این برنامه همراه با تعریف کامل انگلیسی، حداکثر 10 مثال استفاده، تلفظ صدا و جزئیات بیشتر در کارت ویزیت خاص خود است. به دلیل تکنیک یادگیری منحصر به فرد، این اطلاعات را برای مدت زمان بسیار طولانی به خاطر خواهید آورد. متخصصان در این برنامه بیش از 10،000 نمونه از افعال عباراتی را برای شما انتخاب کرده اند که به شما در استفاده صحیح از آنها کمک می کند. در حین مطالعه افعال اصطلاحات انگلیسی، می توانید دانش خود را با گذراندن تست هایی که به دو روش اجرا شده است، آزمایش کنید: فعل انتخاب به عنوان بخش اول فعل فارسی و ذره انتخاب به عنوان بخش دوم. پس از گذراندن آزمون، بسیاری از پارامترها را محاسبه می کنند تا به شما نشان دهند که دانش شما چقدر خوب است.

ویژگی های برنامه Learn English Phrasal Verbs. Vocabulary Builder:

- آموزش اصطلاحات زبان انگلیسی
- بیش از 2000 فعل عبارتی و عباراتی برای یادگیری
- رابط کاربری بسیار کاربر پسندانه
- تکنیک یادگیری سریع
- حداکثر 900 اصطلاح فعل جدید در هر ماه
- بیش از 10،000 نمونه از افعال عباراتی
- گذراندن تست ها برای خودآزمایی

شما تازه شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده اید یا به دنبال راه هایی برای بهبود مهارت های فعلی انگلیسی خود هستید؟ این برنامه یادگیری انگلیسی برای شما!

انگلیسی به عنوان زبان دوم رایج ترین زبان است. می‌توانید از آن در موقعیت‌های رسمی مانند کسب‌وکار، تحصیل، مسافرت، خرید و همچنین در موقعیت‌های غیررسمی مانند ارتباط با دوستان و غیره استفاده کنید. این برنامه یادگیری انگلیسی به شما کمک می‌کند واژگان ضروری افعال عبارتی انگلیسی را برای استفاده از آنها در موارد مختلف یاد بگیرید و تمرین کنید. مکالمات به زبان انگلیسی مانند افراد بومی.

روزانه دو میلیارد نفر انگلیسی صحبت می کنند. با این وجود، زبان آموزان اغلب با چالش های مشابهی روبرو هستند. چگونه دانش به دست آمده را در گفتار محاوره ای فعال کنیم؟ چگونه می توان از یک کلمه مناسب با توجه به زمینه و بدون اشتباه املایی یا املایی استفاده کرد؟

به همین دلیل است که ما تصمیم گرفتیم بهترین برنامه فرهنگ لغت را برای بهبود واژگان انگلیسی در راه استفاده از آن در زمینه استفاده در مکالمات واقعی، رسانه های اجتماعی، جستجوی اینترنتی و غیره ایجاد کنیم. این یک سازنده واژگان عالی برای زبان آموزان مبتدی و پیشرفته است که می خواهند به آن دسترسی پیدا کنند. سطح یک زبان مادری نیز. علاوه بر این، برای کسانی که می خواهند شغل خوبی پیدا کنند یا تحصیلات عالی در ایالات متحده، بریتانیا، کانادا، استرالیا داشته باشند مفید خواهد بود. این یک راه عالی برای آمادگی برای گذراندن موفقیت آمیز آزمون های تافل یا آیلتس است.

بیش از ده هزار فعل عبارتی در زبان انگلیسی وجود دارد. از آنجایی که نمی توان آنها را به کلمه ترجمه کرد، فقط باید آنها را یاد بگیرید و حفظ کنید. در این برنامه یادگیری زبان انگلیسی، ما بیش از دو هزار مورد از کاربردی ترین افعال عبارتی انگلیسی را برای یادگیری و تسلط جمع آوری کرده ایم و رابط کاربر پسندی را ایجاد کرده ایم که کمک می کند روند یادگیری ساده و سریع تر متوقف شود.

تکنیک یادگیری، که در برنامه به کار می رود، به شما امکان می دهد افعال عبارتی انگلیسی (تا 900 در ماه) را یاد بگیرید، که اغلب در گفتار رایج انگلیسی بومی استفاده می شود. با استفاده از برنامه یادگیری زبان ما می توانید همه این کلمات را به سرعت حفظ کنید.

متخصصان ما 10000 نمونه از استفاده از افعال عبارتی انگلیسی را در زمینه برای شما انتخاب کرده اند که به شما کمک می کند تا فوراً از دانش جدید خود در زندگی واقعی استفاده کنید.

فلش کارت های فرهنگ لغت برای هر فعل عبارتی با مجموعه ای از تعاریف کامل به زبان انگلیسی، حداکثر ده مثال از کاربرد، آوایی و تلفظ با لهجه های مختلف انگلیسی ارائه می شود تا بتوانید فوراً گفتار را با گوش درک کنید. به دلیل روش یادگیری، املای صحیح کلمه را برای همیشه در نظر خواهید داشت.

مجموعه بزرگی از تست‌ها را اضافه کرده‌ایم که به دو صورت اجرا شده‌اند: انتخاب فعل به عنوان قسمت اول فعل عبارتی و انتخاب ذره به عنوان قسمت دوم. پس از گذراندن آزمون، برنامه پارامترهای پیچیده را محاسبه می کند تا به شما نشان دهد دانش شما چقدر خوب است.

ویژگی های کلیدی:
برنامه یادگیری زبان با روش تکرار فاصله در داخل
لیست مهم ترین افعال عبارتی در زبان انگلیسی
بیش از 10000 نمونه استفاده از افعال عبارتی انگلیسی در مکالمات روزمره
برنامه دروس انفرادی
فعالیت برای تمرین واژگان انگلیسی
مجموعه ای از فلش کارت
جستجو در فرهنگ لغت

چگونه با استفاده از این برنامه یادگیری زبان بر افعال عبارتی انگلیسی تسلط خواهید داشت؟
تمرین های زیادی در برنامه برای به خاطر سپردن لغات جدید وجود دارد. فلش کارت هایی با فعل عبارتی در قسمت اول درس وجود دارد. می توانید به تلفظ صحیح گوش دهید، به تعاریف و حداکثر ده نمونه استفاده نگاهی بیندازید. اگر از قبل این فعل عبارتی را می‌شناسید، می‌توانید از آن صرفنظر کنید و به فعل بعدی ادامه دهید. پس از آن، باید آزمونی را بگذرانید تا افعال عباراتی را که قبلاً آموخته‌اید ادغام کنید تا ضعیف‌ترین نقاط خود را مشخص کنید. در قسمت سوم درس، باید جمله ای را که حاوی فعل عبارتی آموخته شده است، با استفاده از کلمات به ترتیب درست تکمیل کنید. شما همچنین می توانید یک هدف برای روز انتخاب کنید و پیشرفت خود را با یک رابط کاربری راحت دنبال کنید. برای اینکه بالاترین نتایج را به دست آورید و اجازه ندهید تکرار را فراموش کنید، اعلان هایی را اضافه کرده ایم.

شما تجربه استفاده از این اپلیکیشن رو دارید؟ اگر قراره الان دانلودش کنید لطفا بعدش برگردید همینجا و بهمون بگید چطور بود. منتظرتون هستیم.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
حجم: 13 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم