گیم فا/ بازی Behemoth یک اکشن نقش‌آفرینی جدید از استودیوی سازنده‌ی The Walking Dead: Saints and Sinners است که برای PC VR ،PlayStation VR2 و Meta Quest 2 در دست توسعه است.

ناشر و توسعه‌دهنده‌ی بازی‌های واقعیت مجازی یعنی Skydance Interactive از بازی VR جدید خود پرده برداشته است. این بازی که Behemoth نام دارد یک اکشن نقش‌آفرینی با محوریت مبارزات تن به تن است.

Behemoth در طول رویداد The Game Awards با تریلری سینماتیک معرفی شد. در همین خبر می‌توانید تریلر مذکور را مشاهده کنید.

بازی Behemoth که رای PC VR ،PlayStation VR2 و Meta Quest 2 منتشر می‌شود، پاییز سال 2023 را به عنوان پنجره‌ی عرضه‌ی خود در نظر گرفته است. این بازی قرار است اثری تک‌نفره باید و روایت و داستان در آن نقش مهمی دارند.
   
یکی از ویژگی‌های اصلی Behemoth موتور فیزیک آن خواهد بود. به گفته‌ی استودیوی Skydance Interactive بازیکنان قادر خواهند بود تا از موتور فیزیک بازی در گیم‌پلی استفاده کنند. برای مثال می‌توانید با استفاده از قلاب Grapple خود دشمنان را تکه‌تکه کنید. Behemoth قرار است سیستم مبارزات خشنی داشته باشد و جوانب کوچک‌تر مثل نقاط ضعف، زره و تکنیک همه بخشی از این سیستم خواهند بود.

Skydance Interactive پیش از این با توسعه‌ی The Walking Dead: Saints and Sinners به شهرت رسید که به هنگام عرضه به یکی از بهترین بازی‌های واقعیت مجازی تبدیل شد. به همین سبب طرفداران واقعیت مجازی قطعا می‌توانند منتظر Behemoth باشند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم