گیم فا/ به گفته‌ی سازندگان بازی Hogwarts Legacy در مصاحبه‌ی اخیر خود، این عنوان بیش از 100 مأموریت فرعی دارد که ترتیب انجام آن‌ها بر داستان اصلی اثر می‌گذارد.
 
با انتشار بازی Forspoken که واکنش‌های متفاوتی را برانگیخت، عنوان بزرگ بعدی در سبک نقش‌آفرینی که در رابطه با جادوگری باشد، Hogwarts Legacy است. این بازی که ماه آینده منتشر می‌شود، اقتباسی است از مجموعه رمان هری پاتر از جی. کی. رولینگ (J. K. Rowling) و وقایع آن 100 سال پیش از داستان کتاب نخست اتفاق می‌افتد. بازیکنان در نقش دانش‌آموزی سال‌پنجمی در مدرسه‌ی جادوگری هاگوارتز (Hogwarts) قرار می‌گیرند.

بنا بر اطلاعات لو رفته از آرت‌بوک بازی، به پایان رساندن داستان اصلی آن نزدیک به 35 ساعت وقت می‌گیرد. اگرچه، مأموریت‌های جانبی بسیاری نیز وجود دارند. مویرا اسکوایر (Moira Squier)، کارگردان روایی و نویسنده‌ی ارشد بازی، در مصاحبه‌ی اخیر خود با رسانه‌ی GamesRadar اعلام کرد: «داستان اصلی بازی پیچیده و جذاب است و شامل شخصیت‌ها و زاویه دیدهای مختلف می‌شود، اما در طول بازی تصمیماتی را جلوی پای بازیکنان گذاشته‌ایم تا آن‌ها بتوانند به شیوه‌ی مخصوص خود داستان را جلو ببرند.

حتی مأموریت‌های فرعی که تعدادشان به بیش از ۱۰۰ عدد می‌رسد باعث می‌شوند که بازیکنان با استفاده از تجربه‌ای که از به اتمام رساندن این مأموریت‌ها نصیبشان شده است، بتوانند در داستان اصلی تغییر ایجاد کنند. تعامل با یک شخصیت در مأموریت‌های فرعی، شیوه‌ی تعاملتان با آن شخصیت را در طول داستان اصلی تحت تأثیر قرار می‌دهد. برعکس آن هم ممکن است. ترتیب به پایان رساندن این مأموریت‌ها نیز بر داستان و تجربه‌شان از بازی اثر می‌گذارد. همه‌ی اجزا به یکدیگر مرتبط هستند.»

گفتنی است که بازی Hogwarts legacy در تاریخ 10 فوریه (21 بهمن 1401) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس، در تاریخ 4 آوریل (15 فروردین 1402) برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و در 25 ژوئیه (3 مرداد 1402) برای نینتندو سوییچ منتشر می‌شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم