آخرین خبر/ بازی آموزش زبان انگلیسی برای کودکان مهد کودک Kindergarten kid Learning Game بهترین بازی های آموزشی برای بچه ها برای آموزش الفبا، اشکال، شمارش، ردیابی، نمودارهای تعاملی و اعضای بدن با استفاده از برنامه یادگیری سرگرم کننده برای بچه هاست که شامل انواع بازی های سرگرم کننده آموزشی برای کودکان نوپا و پیش دبستانی و ابتدایی می باشد.
یادگیری تعاملی یک روش آموزشی عالی است زیرا کودکان نوپا به عنوان یادگیرندگان حرکتی (سن 2 تا 6 سال) وارد کلاس مهد کودک می شوند. پارامتر دیگر در تربیت کودک، «حجم توجه کودک» است. طول تمرکز کودک نسبتاً کوتاهتر است. بنابراین طراحان ما با فعالیت‌ها و پازل‌های تعاملی نوآورانه‌ای مانند بازی‌های سیب تیراندازی، ساخت ماشین، بازی بسکتبال، سگ پریدن، طفره رفتن از فیل و غیره دست به کار شده‌اند.
برنامه‌های آموزشی برای بچه‌ها کودک را به یادگیری ناخودآگاه علاقه مند می‌کند. یادگیری مبتنی بر فعالیت، با استفاده از بازی‌های رایگان اتومبیل رانی برای بچه‌ها، این برنامه را به یک برنامه عالی برای بچه‌ها بر اساس آموزش سرگرمی یادگیری تبدیل می‌کند. اگر والدین یک نوزاد 2-3 ساله یا یک کودک مهدکودک هستید و به دنبال بازی های مدرسه برای بچه ها هستید، بسیاری از فعالیت ها و برنامه های کاربردی جالب برای سرگرم کردن آنها پیدا خواهید کرد و در عین حال اصول اولیه را در یک بازی آموزشی رایگان برای آنها یاد می گیرید.

ویژگی های بازی Kindergarten kid Learning Game:

برنامه های آموزشی مهدکودک برای کودکان ویژگی های برتر
طرح ها و تصاویر جذاب و رنگارنگ برای بازی های پازل کودکان خردسال
یادگیری و ردیابی حروف و اعداد با آزمون ها و نمودارهای سرگرم کننده تعاملی
یادگیری شمارش و ریاضی برای کودکان پیش دبستانی
یادگیری نوشتن و ردیابی حروف ABC و اعداد با ردیابی الفبای ما برای انگلیسی، اسپانیایی، هندی و اعداد
کتاب های رنگی قابل چاپ با صفحات رنگ آمیزی زیاد، تصاویر و برچسب هایی که اشکال هندسی، کارت تبریک، الفبای انگلیسی و غیره را پوشش می دهند.
بسیاری از نمودارهای جذاب برای آموزش سبزیجات، میوه ها، ورزش، حرفه ها، حیوانات، منظومه شمسی، سیاره و ستاره
معرفی و تقویت مفاهیم شکل ها و رنگ ها به کودکان پیش دبستانی
Phonics for Alphabet برای یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان و تقویت هر حرف با استفاده از کارت‌های فلش ABC و فعالیت‌هایی مانند ساخت ماشین، بسکتبال و سیب تیراندازی با کمان بازی برای کودکان

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.0 و بالاتر
حجم: 170 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم