گیم فا/ به تازگی آقای تام هندرسون (Tom Henderson) از طریق حساب کاربری توییتر خود اطلاعات جدیدی از وضعیت ناامیدکننده‌ عنوان Skull and Bones فاش کرده است.
       
بازی Skull and Bones برای نخستین بار در جریان E3 2017 معرفی شد که از آن زمان تا به اکنون، این بازی با کلکسیونی از تاخیرها مواجه شده است. حتی ناکامی‌های اخیر یوبیسافت (Ubisoft) که منتهی به لغو شدن چندین عنوان شد نیز نتوانست این بازی را از پای در بیاورد که نشان می‌دهد سازندگان همچنان به عرضه موفق این بازی امیدوار هستند. اما طبق صحبت‌های اخیر منبع داخلی معروف صنعت بازی، به نظر می‌رسد تاخیرهای بی‌شمار این عنوان نیز نتوانسته‌اند راه نجاتی برای Skull and Bones پیدا کنند.

به تازگی تام هندرسون در توییتر خود اطلاعات جدیدی از آخرین تحولات Skull and Bones منتشر کرده است که مطمئنا برای طرفداران این عنوان ناامیدکننده خواهد بود. تام هندرسون از منابع داخلی محبوب صنعت بازی‌های ویدیویی است که سابقه خوبی در افشای زودهنگام اطلاعات مربوط به صنعت گیم دارد؛ با این حساب، طبیعی است که صحبت‌های هندرسون روی بسیاری از بازی‌بازان تاثیرگذار باشد. طبق صحبت‌های اخیر آقای هندرسون، اوضاع آب‌های Skull and Bones همچنان طوفانی است و تسترهای بازی نیز به عرضه موفق آن امیدی ندارند.

هندرسون در توییت جدید خود نوشت:

طبق صحبت‌هایی که با تسترهای بازی داشتم، آخرین تست‌های بازی آن تغییراتی که منجر به موفقیت بازی بشوند را نداشته است و به نظرم مردم حاضر نیستند ۷۰ دلار برای خرید این بازی بپردازند.
با توجه به نظرات تسترهای این بازی، به نظر می‌رسد Skull and Bones باید راه زیادی را برای ارائه یک تجربه با کیفیت برای بازی‌بازان طی کند و تاخیر یک ساله این بازی مطمئنا در این امر کمک شایانی خواهد کرد. با وجود این که طرفداران از شرایط فعلی Skull and Bones راضی نیستند، یوبیسافت همچنان در تلاش است از شکست این عنوان جلوگیری کند و طرفداران را با ارائه ویدیو از گیم‌پلی بازی و اطلاعات مختلف از جهان باز این اثر، همچنان به این بازی امیدوار نگه دارد.

یوبیسافت در خبر مربوط به آخرین تاخیر بازی، تاریخ انتشار دقیقی برای آن ارائه نکرد و تنها اعلام کرد که این عنوان تا پایان ماه مارس ۲۰۲۴، برای پلتفرم‌‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم