جی اس ام/ آیفون 13 همچنان از آیفون 14 گران‌تر است و هنوز هم خبری از رجیستری سری ۱۴ نیست!
با وجود افزایش قیمت دلار به شکل روزانه و البته بحران رجیستر نشدن سری آیفون ۱۴ در ایران، نگاهی خواهیم انداخت به قیمت انواع آیفون در بازار کشورمان. در لیست زیر از جدیدترین آیفون سال یعنی سری آیفون ۱۴ تا آیفون‌های پارسال را خواهیم دید که همین ماجرای رجیستر نشدن سری ۱۴ باعث شده تا آیفون ۱۳ در بازار آشفته موبایلی کشورمان، گران‌تر از نسل جدیدش باشد! در ادامه با ما همراه باشید تا نگاهی به این لیست بیاندازیم. 

در این پست نگاهی خواهیم انداخت به آخرین قیمت مدل‌های مختلف آیفون در بازار کشورمان. همانطور که می‌دانید، در حال حاضر سری گوشی‌های آیفون ۱۴ به عنوان جدیدترین محصولات خانواده آیفون شناخته می‌شوند که همه مدل‌های آن در بازار کشورمان پیدا می‌شود. در ادامه، نگاهی خواهیم انداخت به قیمت مدل‌های مختلف از خانواده آیفون ۱۴ و همچنین قیمت مدل‌های مختلف آیفون SE 2022 را هم خواهیم دید.

نکته قابل تامل این است که سری آیفون ۱۴ همچنان بدون رجیستری و گارانتی در کشور به فروش می‌رسند که دلیل آن هم به عدم واردات شرکتی گوشی‌های بالای ۶۰۰ دلار برمی‌گردد. با این تفاسیر مشخص نیست خریدارانی که گوشی‌های سری آیفون ۱۴ را خریداری می‌کنند، برای رجیستری دقیقا باید چه کاری انجام دهند. 
 

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم