گیم فا/ سایر ویژگی‌ها و پیشرفت‌های بسته الحاقی جدید Dying Light 2 عبارتند از Gear Transmog، ارتقای فیزیک مبارزه و خشونت، تجربه شبانه جدید و پارکور.

       
بازی Dying Light 2 Stay Human در سال اول عرضه خود چندین به‌روزرسانی داشت، از جمله DLC پولی با نام Bloody Ties؛ اما موارد بیشتری در راه است. نقشه راه جدیدی برای بازی در سال 2023 منتشر شده است. استودیو تک‌لند (Techland) تایید می‌کند که کوآپ میان نسلی، مسابقات پویا در بخش Co-op و نسخه Steam Deck در این ماه ارائه می‌شود.

در آوریل شاهد انتشار یک آپدیت برای فیزیک مبارزات و Gear Transmog خواهیم بود. حالت جدید در شب و بهبودهایی در المان‌های پارکور و مخفی‌کاری در ماه ژوئن ارائه می‌شود. در نهایت، در اواخر سال 2023، دومین DLC پولی بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

بسته الحاقی داستانی دارای یک مکان و انواع سلاح‌های جدید است. اولین تصاویر هنری آن را می‌توانید در ادامه بررسی کنید. بازیکنان ظاهرا یک باتلاق حاوی چندین Infected را کشف خواهند کرد. استریم سالگرد بازی برای تاریخ 18 بهمن (7 فوریه) تنظیم شده است و نوید شگفتی‌های زیادی را می‌دهد، بنابراین در ادامه جزئیات بیشتری از این DLC منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم