گیم فا/ بازی Alan Wake 2 سرانجام پس از چندین سال تایید شد. سم لیک (Sam Lake) برای مدت زیادی ایده ساخت این اثر را در ذهن خود پرورش داده است. حالا هم زمزمه‌های مثبت زیادی از بازی شنیده می‌شود.
     
لیک در مصاحبه‌ای جدید درباره روند توسعه Alan Wake 2 می‌گوید: «احساس می‌کنم هرگز آلن ویک را پشت سر نگذاشته‌ام. همیشه قصدی قاطع برای بازگشت به آن وجود داشت؛ داستان و شخصیت‌های بیشتری برای روایت کردن در اختیار داریم.»

لیک می‌گوید که داستان آلن ویک در طول سال‌ها به رشد و تکامل رسیده است، حتی زمانی که رمدی (Remedy) به خلق بازی‌های جدید با مفاهیم متفاوت ادامه می‌داد. بازی‌هایی مانند Quantum Break به شکل‌گیری این ایده کمک کردند که همه بازی‌های رمدی بخشی از یک جهان واحد باشند و DLC بازی Control با نام AWE آن را به سطح یک کراس اوور کامل رساند. لیک می‌گوید که بعد از ‌Control، بالاخره همه چیز سر جای خودش قرار گرفت.

لیک به ما می‌گوید که این فاصله فقط برنامه‌های بازگشت آلن ویک را بزرگتر کرده است. سم لیک ادامه داد: «شما رویای خود را زمانی زنده نگه می‌دارید که به طور مستمر آن را ببینید و تلاشی دائمی برای تازه و هیجان انگیز نگه داشتن آن انجام دهید. در این سال‌ها، رویای Alan Wake 2 جاه‌طلبانه‌تر و منحصر به فرد شده است. یک پروژه مانند Alan Wake 2، یک تعهد بسیار پیچیده است. این بزرگترین پروژه ما تاکنون است و چیزهای مختلف زیادی باید کنار هم جمع شوند.»

گفتنی است که بازی Alan Wake 2 برای انتشار در سال 2023 برنامه‌‌ریزی شده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم