گیم فا/ استودیو هیزلایت (Hazelight) از طریق حساب توییتر خود اعلام کرد که عنوان it Takes Two به فروش 10 میلیون نسخه‌ای دست پیدا کرده است.
 
بازی it Takes Two از عناوین برجسته سال 2021 به شمار می‌رود که در مراسم The Game Awards 2021 نیز موفق به کسب عنوان بهترین بازی سال شد. با اعلام رسمی استودیوی هیزلایت، این عنوان، موفق به فروش 10 میلیون نسخه از خود شده است که با توجه به ماهیت کو-آپ بازی، می‌توان تعداد بازیکنانی که از این اثر لذت برده‌اند را دو برابر این میزان فروش برآورد کرد.

داستان it Takes Two حول محور یک زوج با نام‌های کودی (Cody) و می (May) که در آستانه جدا شدن از هم هستند، می‌چرخد. با آگاه شدن دختر آن‌ها از این ماجرا، کودی و می طی اتفاقی به عروسک تبدیل می‌شوند. با راهنمایی‌های یک کتاب مشاور روابط با نام دکتر حکیم (Dr Hakim)، زوج داستان تلاش می‌کنند تا به حالت عادی خود بازگردند.

در حالی که عنوان بعدی سازندگان این اثر معرفی نشده است اما طبق وعده‌ی کارگردان بازی آقای جوزف فارس (Josef Fare)، بازی بعدی آن‌ها به مراتب از it Takes Two نیز بهتر خواهد بود.

گفتنی است که بازی it Takes Two در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/س، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم