آخرین خبر/ Weekend Warriors MMA – آخر هفته مبارزان بوکس بازی محبوب و سرگرم کننده در سبک بازیهای ورزشی از استودیوی MDickie است که تا به امروز حدود 5 میلیون بار توسط کاربران سراسر جهان دریافت شده است.

در بازی Weekend Warriors MMA بیش از 300 تن از معروف ترین و نام اشناترین مبارزان بوکس و کشتی کج‌ها حضور دارند که می‌توانید از میان انها یکی را انتخاب کرده و در مبارزات بوکس شرکت کنید و آخر هفته جالب و مهیجی را برایشان در رینگ‌های آهنین ترتیب دهید! کارکتر دلخواه را انتخاب کنید، از مهارت‌ها و توانایی‌هایش نهایت استفاده را ببرید، محکم ترین ضربه ها را به رقبا وارد کنید و پیروز میدان شوید و به جمع آوری پول بپردازید! با انجام تمرین های مختلف می توانید قدرت بدنی خود را افزایش دهید و با قدرترین و سخت ترین رقبا به مبارزه بپردازید! اگر از علاقه مندان به بازیهای ساده اما اعتیاداور هستید بدون شک این بازی با طراحی و ساخت فوق العاده و متفاوت برای روزها به گوشی میخکوب تان می کند!

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: متغیر با نوع دستگاه
حجم: 36 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم