گیم فا/ به تازگی آقای گلن اسکافیلد (Glen Schofield)، کارگردان عنوان The Callisto Protocol از طریق حساب توییتر خود، خبر اضافه شدن درجه سختی هاردکور و یک زره جدید را در تاریخ 8 فوریه (19 بهمن) داده است.

با وجود عدم استقبال منتقدین و گیمرها از عنوان The Callisto Protocol که ضرر مالی بزرگی را برای استراکینگ دیستنس (Striking Distance) به ارمغان آورد، استودیوی سازنده همچنان به پشتیبانی و ارائه به روزرسانی‌های مختلف این عنوان ادامه می‌دهد. کارگردان این اثر و موسس استودیوی استراکینگ دیستنس، آقای گلن اسکافیلد در قالب یک توییت خبر از اضافه شدن حالت هاردکور به بازی را داد که مردن در این حالت جدید به معنی پایان خواهد بود و بازی‌بازان باید تجربه بازی را از نو آغاز کنند.

همچنین دارندگان نسخه Season Pass بازی نیز از اولین زره جدید بسته Outer Way Skin Collection برخوردار خواهند شد. این زره جدید تحت عنوان Outer Way Armor برای شخصیت جیکوب لی (Jacob Lee) منتشر خواهد شد.

گفتنی است که عنوان The Callisto Protocol در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5 و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم