گیم فا/ استودیوی فیراکسیس (Firaxis) اعلام کرد که کاربران کنسول‌های نسل نهمی می‌توانند یک دموی سه ساعته از بازی Marvel’s Midnight Suns را به صورت رایگان تجربه کنند.
    
به تازگی استودیوی فیراکسیس، توسعه‌دهنده‌ی بازی Marvel’s Midnight Suns، اعلام کرد یک نسخه‌ی دموی رایگان سه ساعته از این عنوان نقش‌آفرینی را در اختیار کاربران کنسول‌های نسل نهمی قرار خواهد داد. طبق اطلاعات منتشر شده، بازیکنان می‌توانند به صورت رایگان به تجربه‌ی این دمو روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس بپردازند اما کاربران پلی استیشن 5 باید برای تجربه‌ی آن، اشتراک پریمیوم پلی استیشن پلاس داشته باشند. دموی آزمایشی بازی Marvel’s Midnight Suns قرار است تا ژانویه‌ی سال 2024 در دسترس باشد و به بازیکنان اجازه می‌دهد حدود سه ساعت به تجربه‌ی آن بپردازند.

اخیرا استرائوس زلنیک (Strauss Zelnick)، مدیر عامل شرکت تیک-تو (Take-Two) و ناشر بازی Marvel’s Midnight Suns، در جریان گزارش عملکرد درآمدی سه ماه اخیر خود توضیح داد که این عنوان، با وجود دریافت نقدهای خوب از منتقدان، با استقبال بالای بازیکنان مواجه نشده و از نظر تجاری، چندان سودمند نبوده است. با این حال زلنیک انتظار دارد که بازی Marvel’s Midnight Suns از روند سایر عناوین استودیوی فیراکسیس مانند XCOM 2 در دریافت پشتیبانی طولانی مدت پس از عرضه، پیروی کند و در طول زمان نسخه‌های بیشتری بفروشد.

استودیوی فیراکسیس اخیرا اولین بسته الحاقی مهم بازی Marvel’s Midnight Suns را در دسترس بازیکنان قرار دارد که شخصیت محبوب Deadpool را به فهرست ابرقهرمانان بازی اضافه می‌کند.

گفتنی است که بازی Marvel’s Midnight Suns هم‌اکنون روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس در دسترس قرار دارد. نسخه‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ این بازی در حال توسعه هستند و در زمان دیگری عرضه خواهند شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم