گیم فا/ امروز برای مدت کوتاهی فروشگاه آنلاین نینتندو بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom را با قیمت 70 دلار لیست کرد. البته این بازی خیلی زود از فروشگاه حذف شد. این در حالی است که امروز قرار است شاهد برگزاری یک Nintendo Direct باشیم.

با توجه به برگزاری یک Nintendo Direct جدید در جریان امروز، شاید نینتندو بالاخره اطلاعات و گیم‌پلی بیشتری را از بازی مورد انتظار The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom برملا کند. در همین حال به نظر می‌رسد که این شرکت به اشتباه این بازی را در فروشگاه آنلاین خود یا همان Nintendo eShop قرار داده است. این بازی در کشور آمریکا با قیمت 69.99 دلار لیست و خیلی زود حذف شد.

eShop کشور کانادا هم این بازی را با قیمت 89.99 دلار کانادایی لیست کرد که معادل همان 70 دلار آمریکا است. پس شانس خوبی وجود دارد که این بازی واقعا با قیمت 69.99 دلار عرضه شود. نینتندو در حال حاضر قیمت رسمی بازی را اعلام نکرده، اما اگر این خبر حقیقت داشته باشد، The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به اولین بازی نینتندو با قیمت 70 دلار تبدیل خواهد شد.

اگر این قیمت دیجیتالی یک اشتباه از سوی نینتندو نباشد، پس این شرکت هم دنباله‌روی جریان کنونی صنعت بازی و شرکت‌های دیگر این صنعت در افزایش قیمت شده است. سونی و مایکروسافت در حال حاضر چنین کاری را با عناوین انحصاری نسل نهمی خود انجام داده‌اند. با این حال نینتندو در حالی قیمت بازی‌های خود را افزایش می‌دهد که برای اکثر طول عمر سوییچ شاهد انتشار بازی‌ها با قیمت 60 دلار بوده‌ایم. نسخه‌ی قبلی سری The Legend of Zelda هم با همین قیمت عرضه شد.

گفتنی است که بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در تاریخ 12 می 2023 (22 اردیبهشت 1402) برای کنسول نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم