آخرین خبر/ Spacelanders: 3D Sci-Fi Shooter RPG – نیروهای ویژه در فضا: شوتر علمی تخیلی سه بعدی عنوان کامل از یک بازی اکشن و سرگرم کننده از استودیوی TryAgain Game Studio Kft. مجارستانی است که آن را به شکل رایگان توسعه داده و در دسترس بازیکنان سراسر جهان قرار داده است. Spacelanders: 3D Sci-Fi Shooter RPG همانطور که از عنوانش پیداست یک بازی اکشن و نقش آفرینی با تم علمی تخیلی و آینده نگرانه است که در آن شما در نقش نیروهایی حرفه ای در فضا هستید و مأموریت شما نابود کردن سفینه های فضایی انسان ها از موجودات بیگانه و خطرناک است. برای این کار شما نیاز دارید تا در نقش این نیروهای ویژه سلاح های خود را بردارید و به سراغ نبرد با این بیگانگان بروید و آنها را با سلاح های لیزری و قدرتمندی که در اختیار دارید نابود کنید. بازی Spacelanders با الگوبرداری از بازی های زیادی در همین سبک ساخته شده و از عناصر خیلی زیادی که پیش تر در بازی های دیگر نیز به کار رفته بودند در بازی خود استفاده کرده است تا به نوعی استانداردهای این نوع بازی ها را دنبال کرده باشد. بنابراین می توان گفت که اگر این سبک از بازی ها را تجربه کرده باشید، خیلی سریع می توانید ماهیت اصلی این بازی را به خوبی درک کنید و با کلیت آن آشنا شوید.

در بازی Spacelanders: 3D Sci-Fi Shooter RPG شما در یک نبرد بزرگ فضایی هستید و دشمنان شما ارتشی عظیم از موجودات بیگانه پیشرفته هستند که از تکلنولوژی های عجیبی برای مقابله با شما استفاده می کنند. در عوض شما نیز با کمک سلاح ها و تجهیزات آینده نگرانه به مصاف آن ها می روید و در این مبارزه خطرناک با آنها وارد نبرد خواهید شد. یکی از مهم ترین المان های بازی نیروهای ویژه در فضا لوت کردن (غارت کردن) آیتم ها و منابع از سمت دشمنان است و شما در هر قسمت از بازی می بایست با این کار، سلاح های بهتری به دست بیاورید و یا با پول هایی که به دست می آورید اقدام به ارتقاء چیزهای گوناگون کنید. همچنین هر از گاهی و بعد از عبور از یک قسمت خاص، شما به عنوان یک جایزه حق انتخاب یک مهارت خاص را بین سه گزینه خواهید داشت. بازی Spacelanders: 3D Sci-Fi Shooter RPG گیم پلی ساده و گرافیک فانتزی دارد که ظاهری ساده به بازی بخشیده است اما در مواقعی که دشمنان شما زیاد باشند و شما نیز سلاح قدرتمندی داشته باشید، شاهد صحنه های اکشن و دیدنی خاصی خواهید شد و از این نظر می توان این بازی را به نوبه خود بسیار هیجان انگیز توصیف کرد. 

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.1 و بالاتر

حجم: 122 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم