دیجیاتو/ علاقه‌مندان می‌توانند در طرح فروش ویژه سامسونگ از ۷۵۰ دلار تخفیف با معاوضه گوشی قبلی خود با پرچمداران جدید این شرکت بهره‌مند شوند.

سامسونگ از طرحی برای اعطای تخفیف تا سقف ۷۵۰ دلار برای خرید پرچمداران جدید خود رونمایی کرده است. متاسفانه به دلیل محدودیت‌ها، امکان استفاده از تخفیف سامسونگ برای کاربران ایران وجود ندارد.

تخفیف سامسونگ شامل چه دستگاه‌هایی می‌شود؟
در طرح گفته‌شده، دارندگان محصولات قدیمی‌تر سامسونگ می‌توانند با دادن گوشی قبلی خود، تا سقف ۷۰۰ دلار تخفیف برای خرید گلکسی S23 معمولی و پلاس دریافت کنند. بدیهی است که هرچه مدل دستگاه جدیدتر باشد، سامسونگ مبلغ بیشتری را جهت معاوضه آن با پرچمداران جدید خود پرداخت خواهد کرد. رقم تعیین‌شده برای گلکسی زد فولد ۴ بالاترین مقدار (۷۰۰ دلار) بوده؛ درحالی که این رقم برای گلکسی S22 اولترا ۵۰۰ دلار اعلام شده است. همچنین در صورتی که مشتریان قصد خرید گلکسی S23 اولترا را داشته باشند، کمی تخفیف بیشتر دریافت می‌کنند؛ به‌طوری که برای گلکسی زد فولد ۴ مبلغ ۷۵۰ دلار در نظر گرفته شده است.


با مراجعه به وب‌سایت سامسونگ، می‌توانید لیستی از دستگاه‌های قابل‌پذیرش جهت تعویض با پرچمداران جدید را مشاهده کنید که در کنار گوشی‌های هوشمند، شامل تبلت‌ها و ساعت‌های هوشمند این شرکت نیز می‌شوند. شایان ذکر است که برای بهره‌مندی از تخفیف سامسونگ، دستگاه‌های قدیمی باید شرایط خاصی داشته باشند؛ برای مثال عملکرد طبیعی داشته و بدون مشکل بوت باشند. البته سامسونگ گوشی‌ها و تبلت‌هایی با صفحه نمایش یا لنز دوربین ترک‌خورده را هم قبول می‌کند؛ اما مبلغی را بابت این عیب‌ها از تخفیف، کسر خواهد کرد.

طرح فروش دیسکاوری سامسونگ تنها به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و خریداران می‌توانند از مزایای دیگری در این دوره نیز بهره‌مند شوند. در کنار تخفیف سامسونگ برای خرید پرچمداران جدید، حداکثر مبلغ ۱۰۰ دلار نیز به حساب کاربری سامسونگ کاربران افزوده خواهد شد که می‌توان از آن برای خرید لوازم جانبی یا دیگر سرویس‌های این شرکت استفاده نمود. همچنین برخی محصولات به صورت پکیج ویژه به همراه ساعت هوشمند گلکسی واچ ۵ پرو و گلکسی بادز ۲ پرو عرضه خواهند شد. 

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم