گیم فا/ شرکت سگا (SEGA) به برخی از دارندگان Sonic Frontiers ایمیلی فرستاده و جزئیات و تاریخ انتشار به‌روزرسانی «دیداری، شنیداری و سرعتی» بازی را به اشتراک گذاشته است.
 
این بازی موفقیتی بی‌سابقه را از خود بر جای گذاشت، تا فوریه‌ی ۲۰۲۳ بیش از ۲.۹ میلیون نسخه فروخت و قوی‌تر از انتظارات ظاهر شد. گرچه هنوز هم امکان ساخت نسخه‌های دوبعدی Sonic وجود دارد، گروه سازنده یا همان سونیک تیم (Sonic Team) محتوای رایگان برای بازی منتشر خواهد کرد. اکنون نیز اعلام شده است که نخستین به‌روزرسانی بازی در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۲۳ (۳ فروردین ۱۴۰۲) انتشار خواهد یافت.

دارندگان بازی، همچون یکی از کاربران ردیت به نام volo34، ایمیلی از سگا دریافت کرده‌اند که جزئیات این به‌روزرسانی را مشخص می‌کند و آن را یک به‌روزرسانی «دیداری، شنیداری و سرعتی» می‌نامد. سازندگان یک Juke Box را به بازی اضافه می‌کنند تا بازیکنان بتوانند درون بازی به هر قطعه‌ی موسیقی‌ای که می‌خواهند گوش بدهند. حالت Photo Mode و چالش‌های جدید هم در راه هستند، اما اطلاعات زیادی از آن‌ها منتشر نشده است.

به‌روزرسانی دوم به مناسبت سالگرد خلق شخصیت سونیک منتشر می‌شود و علاوه بر چالش Open Zone، یک Koco جدید را هم ارائه می‌دهد. سومین به‌روزرسانی نیز شخصیت‌های قابل کنترل جدیدی که احتمالاً ناکلز (Knuckles)، تیلز (Tails) و امی (Amy) هستند را به همراه خط داستانی جدید در اختیار بازیکنان می‌گذارد.

گفتنی است که بازی Sonic Frontiers هم‌اکنون برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم