گیم فا/ به‌ تازگی فهرستی از مناطق بازی Grand Theft Auto 6 در فضای مجازی منتشر شده است که با کنار هم قرار دادن آن‌ها، نقشه‌ای بزرگ‌تر از جهان GTA V به‌ دست می‌آید.

بازی‌های سری Grand Theft Auto از نسل ششم تا به امروز اگر بزرگ‌ترین عناوین دنیای بازی‌ها نباشند، یکی از عظیم‌ترینِ آن‌ها هستند و میلیون‌ها هوادار چه جزو قشر بازی‌بازان باشند یا مردم عادی، انتظار تجربه‌ی نسخه‌ی جدیدی از این فرنچایز را می‌کشند و برای آن هیجان‌زده هستند. به همین خاطر، هرچه به تاریخ انتشار بازی بعدی این مجموعه یعنی GTA 6 نزدیک می‌شویم، گفته‌ها، شنیده‌ها، گزارش‌ها و شایعه‌های بیشتری درباره‌ی آن دهان به دهان می‌چرخند.

به‌ تازگی و در یکی از همین شایعات، فردی در وب‌سایت Reddit و تحت نام کاربری Tusstaster، نقشه‌ی وسیعی که ادعا می‌کند متعلق به Grand Theft Auto 6 است را روی فضای مجازی قرار داده است. وی با بررسی کلیپ‌های جنجالی لو رفته از GTA VI در سال گذشته، مناطق مختلف این بازی را کنار هم قرار داده و به نقشه‌ای جامع رسیده است که از نظر وسعت، بزرگ‌تر از عنوان GTA V به‌نظر می‌رسد.

این مناطق شامل تمامی شهرک‌ها، نواحی مختلف درون‌ آن‌ها، مکان‌های تجاری و نیز محل‌های مهم دیگرِ بازی می‌شوند. با توجه به اینکه اطلاعات Tusstaster مربوط به نسخه‌های اولیه‌ی GTA 6 هستند، ممکن است در نسخه‌ی نهایی بازی شاهد حذف یا تغییر برخی از این مکان‌ها باشیم؛ البته در وحله‌ی اول، اگر این اطلاعات صحت داشته باشند. در صورت تمایل می‌توانید از طریق این نشانی به فهرست مناطق منتشر شده توسط Tusstaster دسترسی داشته باشید.


شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) تاکنون به‌صورت رسمی، تقریباً هیچ اطلاعات مهمی از بازی بعدی Grand Theft Auto منتشر نکرده است اما شایعات اخیر از رونمایی از GTA 6 در سال ۲۰۲۳ و انتشار آن در ۲۰۲۴ خبر می‌دهند. ضمناً گفته می‌شود که این بازی به‌ تازگی، مرحله‌ی مهمی از توسعه‌ی خود را پشت سر گذاشته است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم