گیم فا/ بازی Atomic Heart، عنوان شوتر اول شخص جهان باز استودیوی ماندفیش (Mundfish) از زمان عرضه‌ی خود در سه هفته‌ی قبل تا به حال، توسط بیش از ۵ میلیون بازیکن تجربه شده است.

بازی Atomic Heart که مدت زمان زیادی در دست توسعه قرار داشت، سرانجام پس از یک دوره‌ی توسعه پر فراز و نشیب که با تاخیر و مشکلات مختلف همراه بود، در ماه فوریه برای PC و کنسول‌ها عرضه شد. اگرچه این بازی با استقبال متفاوتی از سوی منتقدان مواجه شد، اما به نظر می‌رسد که تاکنون بازیکنان زیادی به تجربه‌ی اثر مذکور پرداخته‌اند.

رابرت باگراتونی (Robert Bagratuni)، مدیرعامل و بنیان‌گذار ماندفیش، اخیراً با انتشار پستی در توییتر رسمی این استودیو اعلام کرد که شمار بازیکنان Atomic Heart از زمان عرضه‌ی این بازی تاکنون به بیش از ۵ میلیون نفر رسیده است. البته هنوز اطلاعاتی از آمار فروش این اثر در دسترس نیست، اما با توجه به این موضوع که بازی بر روی سرویس Game Pass نیز منتشر شده است، این آمار یک نقطه عطف چشمگیر برای سازندگان این عنوان شوتر اول شخص محسوب می‌شود.

استودیوی ماندفیش تاکنون به‌روزرسانی‌های مختلفی را برای رفع مشکلات فنی Atomic Heart و ویژگی‌های درخواستی طرفداران منتشر کرده و قرار است در طی هفته‌ها و ماه‌های آینده به‌روزرسانی‌های دیگری نیز منتشر شود.

گفتنی است که بازی Atomic Heart در حال حاضر بر روی کنسول‌های پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم PC در دسترس است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم