گیم فا/ استودیوی رمدی (Remedy Entertainment) به طرفداران اطمینان خاطر داده که دنباله‌ی مورد انتظار بازی Alan Wake روند توسعه‌ی خود را به خوبی طی می‌کند و برای عرضه در سال ۲۰۲۳ آماده خواهد بود.
  
۲۰۲۳ تا همین جا هم سال فوق‌العاده‌ای برای ژانر وحشت بقا بوده و شاهد انتشار بازی‌های معرکه‌ای مثل Dead Space و Resident Evil 4 بوده‌ایم. با این حال طرفداران این ژانر باز هم می‌توانند در ادامه‌ی سال منتظر بازی‌های جذابی باشند. یکی از این عناوین که برای مدت زیادی مورد توجه قرار گرفته Alan Wake 2 است. Alan Wake 2 حتی پیش از معرفی هم برای سال‌ها مورد انتظار طرفداران بوده است. خبر خوب این است که رمدی، سازنده‌ی بازی، از عرضه‌ی بازی در سال ۲۰۲۳ مطمئن است.

رمدی سال گذشته تایید کرد که بازی Alan Wake 2 وارد فاز توسعه‌ی کامل شده و در اکتبر ۲۰۲۲ هم تاکید کرد که این بازی برای عرضه در سال ۲۰۲۳ روی برنامه قرار دارد. در یک گزارش مالی جدید هم این استودیو دوباره تایید کرده که این بازی مراحل توسعه‌ی خود را به خوبی پشت سر می‌گذارد و برای عرضه در سال ۲۰۲۳ قطعا آماده خواهد بود. رمدی گفت:

Alan Wake 2، یک دنباله‌ی مورد انتظار برای اثر وحشت بقای سال ۲۰۱۰ که توسط اپیک گیمز منتشر خواهد شد، در مرحله‌ی تولید کامل قرار دارد. در سال ۲۰۲۲ این بازی در تمام جوانب رو به تکمیل شدن بود و قطعا برای عرضه در سال ۲۰۲۳ آماده خواهد بود.

اوایل امسال این استودیو گفت که Alan Wake 2 در پشت صحنه از ابتدا تا انتها قابل بازی است. البته اینکه این بازی دقیقا در چه تاریخی از سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد هنوز مشخص نیست و رمدی و اپیک گیمز در این مورد صحبتی نکرده‌اند. هم‌چنین مشخص نیست که آیا پیش از عرضه‌ی بازی شاهد نمایش گسترده‌ی آن خواهیم بود یا خیر.

گفتنی است که بازی Alan Wake 2 در حال حاضر برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و پلتفرم PC در دست توسعه قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم