گیم فا/ به گفته‌ی یک داده‌کاو، بنا بر اطلاعات موجود در فروشگاه یوبیسافت (Ubisoft Store)، احتمال می‌رود که پیش‌خرید بازی Avatar Frontiers of Pandora به زودی ممکن شود.
 
این کاربر که ScriptLeaksR6 نام دارد، تصویری را هم منتشر کرده است که در راستای این ادعا است. بنا بر این تصویر، پیش‌خریدکنندگان بسته‌ی The Child of the Worlds را دریافت خواهند کرد که شامل یک پوسته‌ی اسلحه و یک دست پوشش تزئینی است.

تصویر منتشر شده در ادامه قابل مشاهده است:


تاریخ دقیق آغاز پیش‌خریدها هنوز مشخص نیست، اما از آنجایی که این اطلاعات در فروشگاه یوبیسافت قرار گرفته است، می‌توان از نزدیک بودن این اتفاق مطمئن بود. یوبیسافت ماه گذشته اعلام کرده بود که اگر رویداد مراسم E3 امسال برگزار شود، در آن حضور خواهد داشت. در ادامه اما، اعلام شد حوالی برگزاری E3، این شرکت برنامه‌ای مخصوص در ماه ژوئن برگزار خواهد کرد. به گفته‌ی تام هندرسون (Tom Henderson) از رسانه‌ی Insider Gaming، بازی Avatar Frontiers of Pandora یکی از حدود ۱۱ عنوانی است که در سال مالی ۲۰۲۳ این شرکت منتشر می‌شود.

اطلاعات رسمی چندانی از بازی منتشر نشده است، اما می‌دانیم که این بازی در سبک اکشن ماجرایی اول‌شخص و جهان‌آزاد قرار دارد، مسیو اینترتینمنت (Massive Entertainment) با همکاری لایت استورم اینترتینمنت (Lightstorm Entertainment) و دیزنی (Disney) توسعه‌ی آن را بر عهده دارد و از جدیدترین نسخه‌ی موتور بازی سازی Snowdrop برای ساختش استفاده شده است.

بازی Avatar Frontiers of Pandora برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و آمازون لونا منتشر خواهد شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم