زومیت/ HarmonyOS 3.1 با صفحه‌ی قفل جدید و امکانات امنیتی و حریم‌ خصوصی بهبودیافته معرفی شد.

هواوی امروز نسخه‌ی ۳٫۱ سیستم‌عامل اختصاصی خود موسوم‌ به HarmonyOS را رونمایی کرد. گوشی‌های سری P60 اولین محصولاتی هستند که به‌طور‌پیش‌فرض با این سیستم‌عامل عرضه خواهند شد.

HarmonyOS 3.1 به کاربران اجازه می‌دهد صفحه‌ی قفل دستگاه خود را با گزینه‌های جدید و ویژگی‌های متنوع سفارشی‌سازی کنند. این نسخه از سیستم‌عامل هواوی از ابزارک‌های آب‌وهوا سه‌بعدی و پویا پشتیبانی می‌کند و با استفاده از آن‌ می‌توان زمان، وضعیت آب‌وهوا، تاریخ و اعلان‌ها را با قابلیت صفحه‌ی همیشه‌روشن مشاهده کرد.

افزون‌براین، HarmonyOS 3.1 تجربه‌ی کاربری جدیدی ارائه‌ می‌دهد که به‌طور‌خاص برای دستگاه‌های هواوی طراحی شده‌اند و بهینه‌سازی‌هایی در برنامه‌ی دوربین اِعمال می‌کند.


هواوی سنترال می‌نویسد HarmonyOS 3.1 از سیستم امنیتی و حریم خصوصی بهبود‌یافته بهره می‌برد. این سیستم‌عامل امکان کنترل کامل امنیت فعالیت‌های پس‌زمینه، برنامه‌های مخفی و... را دراختیار کاربران قرار می‌دهد.

هواوی می‌گوید نسخه‌ی ۳٫۱ سیستم‌عامل HarmonyOS روزانه بیش‌از ۳٫۶ میلیون برنامه‌ی مخرب و ۲۰۰ میلیون حمله‌ی مخرب را شناسایی و برطرف می‌کند که گامی بزرگ برای اطمینان از امنیت گوشی هوشمند است.

علاوه‌براین، HarmonyOS 3.1 به کاربران اجازه می‌دهد از انیمیشن‌های جذاب و جدید رابط کاربری لذت ببرند. این قابلیت‌ها به‌طور‌کلی تجربه‌ی کار با سیستم‌عامل هواوی را وارد سطح جدیدی می‌کند. هواوی اعلام کرده است HarmonyOS 3.1 به‌زودی برای گوشی‌های هوشمند واجدشرایط دردسترس قرار خواهد گرفت.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم