آخرین خبر/ Walkr: Fitness Space Adventure – واکر: ماجراجویی فضایی عنوان یک بازی سبک ماجراجویی است که توسط استودیو بازی سازی Fourdesire منتشر شده است. Walkr: Fitness Space Adventure دومین بازی از استودیو بازی سازی Fourdesire است که با سبک “Health Conscious” ارائه شده و شما را به قدم زدن و کشف کردن ناشناخته های فضایی تشویق می‌کند! گیم‌پلی این بازی از گام شمار دستگاهتان استفاده می کند و مکانیزم کاملاً واکنش گرایی دارد. با ورود به بازی با یک کات سین مواجه می شوید که موفقیت پسری ۱۱ ساله به همراه سگ وفادارش را در ساخت یک راکت فضاپیما نشان می دهد. حالا شما وظیفه دارید به پسر و سگ او کمک کنید تا بتواند با کمک راکت فضاپیمایش سیاره ها و موجودات فضایی دیگر را کشف کند. موتور فضاپیما برای تأمین کردن سوخت خودش به انرژی احتیاج دارد و هر چقدر بیشتر قدم بزنید انرژی بیشتری برای آن تأمین می‌ کنید و می توانید سیاره ها و موجودات بیشتری را کشف کنید. سیاره ها و موجودات فضایی ساکن آنها می توانند برای شما سکه تولید کنند اما برای اینکار به غذا احتیاج دارند.

در کمال تعجب در بازی Walkr: Fitness Space Adventure موجودات فضایی معمولاً فقط گوجه می خورند که این گوجه ها با یونیت های خاصی ساخت می شوند. سیاره ها و یونیت ها قابلیت ارتقا دارند که پس از ارتقا پیدا کردن یونیت ها می توانند غذا های گوجه بیشتری تولید کنند و سیاره ها می توانند موجودات فضایی بیشتری را برای سکونت داشته باشند و در نتیجه سکه های بیشتری تولید کنند. از لحاظ بصری این بازی دارای فضای گرافیکی زیبا و چشم نوازی است و در طراحی هنری و انتخاب رنگ‌ های هر سیاره به جزئیات توجه ویژه ای شده است. انیمیشن ها بسیار جذاب هستند و استایل کارتونی جالبی دارند. صداگذاری ها تحسین برانگیز هستند و اتمسفر دلپذیری را در بازی ایجاد می کنند. کنترل ها بسیار ساده هستند و از همان ابتدا با یک بخش آموزشی می توانید تمام عملکرد های بازی را به راحتی یاد بگیرید. بیش از ۵۰ سیاره با موجودات فضایی مختلف شامل Caramel Apple, Octopus Cavern, Heart of Flames و … در این بازی وجود دارند که می توانند تجربه خوبی را برای شما به ارمغان بیاورند.

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.1 و بالاتر
حجم: 164 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم