سخت افزار/ بازی «کانتر استرایک 2» (Counter-Strike 2) سرانجام در هفته گذشته به طور رسمی معرفی شد. اکنون کاربران در فایل‌های این بازی نام Left 4 Dead 3 را پیدا کرده‌اند.

کاربران با اشتراک تصویری از فایل‌های بازی Counter-Strike 2، از وجود کدی با نام Left4Dead3 در بازی تحت عنوان «نسخه دوم» خبر دادند. البته این کد جزئیات گسترده‌ای پیرامون احتمال توسعه بازی چندنفره L4D3 نمی‌دهد. اما تاکنون شایعات مختلفی در مورد آن منتشر شده که احتمال توسعه بازی مزبور را قوت می‌بخشد.

زمزمه‌های ساخت بازی Left 4 Dead 3 چندین سال است که از سوی منابع مختلف خبری شنیده می‌شوند. در دسامبر سال 2019، «تایلر مک‌ویکر»، خبرنگار شرکت Valve در توییتر خود اعلام کرده بود پروژه «واقعیت مجازی Left 4 Dead» حقیقت دارد. از سوی دیگر، «آیلین وانگ گریلین»، رئیس HTC چینی در ژانویه سال 2020، اسلایدهایی را برای نمایش یک ابزار واقعیت مجازی (VR) نشان داد که در آن به بازی Left 4 Dead 3 اشاره شده بود.

در گزارش‌های قبلی گفته شده بود بازی جدید Left 4 Dead همراه با ماد فوق‌العاده Half-Life: Alex در حال توسعه است. با این حال، در حال حاضر شایعات جدیدی در مورد سری Left 4 Dead منتشر نشده و انتظار می‌رود Valve در زمان توسعه بازی Counter-Strike 2، پروژه L4D را متوقف کرده باشد. در اوایل سال میلادی 2023، نسخه آزمایشی و اولیه بازی Left 4 Dead به صورت رایگان در فضای اینترنت منتشر شد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم