آخرین خبر/ Ramp Car Jumping – پرش ماشین ها از روی سکو یک بازی دیگر از استودیوی خوش نام BoomBit Games بریتانیایی می باشد که قبلاً با ساخت و عرضه بازی هایی مثل Tanks A Lot ، Idle Coffee Corp ، Car Driving School Simulator ، Dancing Ball ، Build a Bridge ، Tower Dash و همچنین سری بازی های محبوب Tiny Gladiators به شهرت زیادی رسید. بازی مورد نظر ما یعنی Ramp Car Jumping یک عنوان کاملاً آرکید و تفننی است که در آن خبری از خط داستانی، مراحل ماجراجویانه یا رقابت های مختلف نیست. در این بازی که روند آن تک نفره است، شما هیچ رقیبی جز خودتان ندارید! در این بازی اگر هدف خاصی داشته باشید آن باید ثبت رکوردهای بهتر و شکستن رکورد قبلی خودتان باشد. ماهیت بازی Ramp Car Jumping خیلی ساده و در عین حال به شدت سرگرم کننده است. در این بازی شما باید ماشین های مختلف از ماشین های کلاسیک گرفته تا ماشین های شاسی بلند، ماشین های سوپر اسپرت و مسابقه ای، ماشین های رالی و … را در این بازی خریداری کرده و با هر کدام که دوست داشتید بازی را انجام دهید. برای خرید این ماشین ها نیاز به پول و سکه دارید که می توانید آنها را با انجام بازی و ثبت رکوردهای خوب به دست بیاورید. در واقع بهتر است بگوئیم در هر بار اجرای بازی فاکتورهایی برای کسب امتیاز و پول بیشتر وجود دارد که مقدار جمع آوری آنها بستگی به عملکرد شما دارد.

در بازی Ramp Car Jumping کار شما این است که ماشین های خریداری شده خود را از روی سکوهای بلند و دلهره آور پرتاب کنید و صحنه های جالب و مهیجی ایجاد کنید! هرچه مصافت بیشتری روی هوا پرواز کنید امتیاز بشتری نیز دریافت می کنید. عوامل دیگری نیز مثل فرود صحیح روی زمین وجود دارند که می توانند در امتیازدهی نهایی مؤثر باشند. اینکه چطور و کجا گاز بدهید یا چه زمانی دست از گاز دادن بردارید می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. هر خودرو دو بخش قابل ارتقاء دارد که یکی موتور آن و دیگری بخش بوستر می باشد. هر دوی این بخش ها تا سطح 150 قابل ارتقاء هستند. با ارتقاء موتور ماشین ها می توانید توان آن ها را افزایش دهید و با ارتقاء بوستر نیز می توانید توربوی نصب شده روی اگزوز را تقویت کنید و مثل یک جت ماشین خود را در هوا حرکت دهید! Ramp Car Jumping از نظر گیم پلی بسیار ساده و به اصطلاح شسته رفته است! برای انجام بازی فقط به یک انگشت نیاز دارید. کار شما فقط گاز دادن به موقع در ابتدای مسیر و استفاده از بوستر در حین پرواز در آسمان می باشد. اما بخش دلپذیرتر بازی، بخش گرافیکی آن است که به واقع بسیار عالی طراحی شده است. تخریب پذیری هایی که در این بازی به کار برده شده اند بسیار تحسین برانگیز هستند. شما با برخورد با اشیاء مختلف در جاده می توانید آن ها را تخریب کنید و هرچه حجم تخریب های شما بیشتر باشد امتیاز بیشتری نیز دریافت می کنید. 

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 5.1 و بالاتر
حجم: 89 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم