گیم فا/ به گفته کارگردان خلاق بازی Atlas Fallen، بازیکنان برای اتمام همه‌ی فعالیت‌های اصلی و جانبی این عنوان به زمانی بین ۲۵ تا ۳۰ ساعت نیاز خواهند داشت.
     
بازی اکشن و نقش‌آفرینی Atlas Fallen، جدیدترین اثر استودیوی Deck13 به شمار می‌آید که برای عرضه در ماه مه آینده برنامه‌ریزی شده بود. با این حال این توسعه‌دهنده تصمیم گرفت تاریخ عرضه آن را تا ماه آگست امسال به تاخیر اندازد تا بیشتر روی بهینه‌سازی و رفع مشکلات آن کار کند. در همین حال جان کلوزه (Jan Klose)، یکی از بنیان‌گذاران استودیوی Deck13 و کارگردان خلاق بازی Atlas Fallen، در مصاحبه‌ی جدید خود اعلام کرد که تمام کردن تمام فعالیت‌های بازی به زمانی بین ۲۵ تا ۳۰ ساعت نیاز خواهد داشت.

بازی Atlas Fallen به جز کمپین اصلی، شامل فعالیت‌های جانبی مختلفی خواهد بود. کلوزه در ادامه‌ی مصاحبه‌ی خود پیرامون تفاوت فعالیت‌های جانبی با ماموریت‌های کمپین اصلی گفت: «علاوه بر تعداد زیادی از ماموریت‌های جانبی، معماهای بسیاری در دنیای بازی پنهان شده‌اند؛ به عنوان مثال، می‌توانید نقشه‌های گنج را به دست آورید که شما را به سمت پاداش‌های ارزشمند پنهان هدایت می‌کنند. با این حال نقشه‌ی برخی گنج‌ها شامل چند تکه می‌شود که پیدا کردن تمام این تکه‌ها خود یک ماموریت گنج‌یابی خواهد بود.

همچنین، بقایایی از سازه‌های قدیمی وجود دارند که می‌توان آن‌ها را فعال کرد و برخی ممکن است شما را به مسیری هدایت کنند که برای یافتن یک راز جدید مجبور به ماجراجویی شوید. برج‌های دیده‌بان نیز دارای طلسم شیطانی هستند و در دنیای بازی پراکنده شده‌اند. بازیکنان با کشتن دشمنانی که در اطراف این برج‌ها هستند، می‌توانند طلسم را بشکنند و آن منطقه را آزاد کنند.»

گفتنی است که بازی Atlas Fallen در تاریخ ۱۹ مرداد ۱۴۰۲ (۱۰ آگست ۲۰۲۳) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه خواهد شد.

داستان این بازی در دنیایی پسا آخرالزمانی روایت می‌شود که در آن خدایان فاسد بر جهان حکومت می‌کنند و انسان‌ها را تحت سلطه خود درآورده‌اند. قهرمان داستان بازی Atlas Fallen که یک شورشی به شمار می‌آید، دستکشی جادویی دارد که می‌تواند با آن شن‌ها را به کنترل درآورد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم