زومجی/ شرکت کپکام تریلر زمان عرضه بازی Street Fighter 6 را پخش کرد تا هیجان طرفداران را برانگیزد.
   
کپکام در سال جاری ریمیک Resident Evil 4 را منتشر کرد که به موفقیت‌های بزرگی دست یافت. بااین‌حال ناشر ژاپنی یک بازی بزرگ دیگر یعنی Street Fighter 6 را در آینده‌ای نزدیک عرضه می‌کند و به همین مناسبت، تریلر زمان عرضه آن را با هواداران بازی‌های مبارزه‌ای به اشتراک گذاشته است.

توسعه‌دهندگان بازی Street Fighter 6 تلاش کرده‌اند تجربه‌های متفاوتی را در قالب رقابت‌های تک‌نفره و دونفره در اختیار بازیکنان قرار دهند. بازی در بخش تک‌نفره حالت داستانی World Tour را ارائه می‌کند که بازیکنان می‌توانند در محیط‌های سندباکس مختلف به گشت‌و‌گذار بپردازند و در فعالیت‌های مختلف از جمله مبارزه و مینی‌گیم‌ها شرکت کنند. علاوه‌بر این، بازیکنان امکان شخصی‌سازی و ارتقای مهارت‌های مبارز خود را خواهند داشت.

در ادامه بازیکنان می‌توانند در حالت Fighting Grounds وارد یک سری مبارزه‌های کلاسیک با ویژگی‌ها و شرایط متفاوت شوند. گزینه بعدی Battle Hub است که به‌عنوان سومین حالت بزرگ بازی در دسترس قرار می‌گیرد و به بازیکنان امکان می‌دهد با یکدیگر در فضایی چندنفره رقابت کنند.

بازی Street Fighter 6 در زمان عرضه دارای ۱۸ شخصیت قابل انتخاب است که در میان آن‌ها می‌توانیم مبارزان قدیمی و جدید را ببینیم. به‌گفته کپکام، چهار شخصیت دیگر پس از انتشار به‌عنوان بسته الحاقی سال اول اضافه خواهند شد. Street Fighter 6 قرار است در تاریخ ۱۲ خرداد (۲ ژوئن) امسال روی پلتفرم‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه خواهد شد. دموی بازی هم‌اکنون روی تمام پلتفرم‌ها در دسترس قرار دارد.

شما می‌توانید نظرات خود درباره جدیدترین اخبار بازی Street Fighter 6 را با ما در میان بگذارید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم