شهر سخت افزار/ یکی از محصولات جالبی که دیپکول در نمایشگاه کامپیوتکس 2023 به نمایش گذاشته، کیس Morpheus است. این کیس فول تاور از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است و کاربر می‌تواند فضای داخلی آن را به دلخواه شخصی سازی کند. تصاویر و جزئیات جالب درباره کیس DeepCool Morpheus را در ادامه ببینید.

کیس Morpheus دیپکول با امکان شخصی سازی فضای داخلی

DeepCool Morpheus یک کیس فول تاور ATX است که فضای داخلی آن می‌تواند بسته به انتخاب کاربر در پیکربندی تک یا دو محفظه مورد استفاده قرار بگیرد. حالت دوم فضای اضافی برای نصب تجهیزات خنک سازی مایع فراهم می‌کند.

در حال تک محفظه، مادربرد نزدیک‌تر به پنل کناری سمت راست کیس نصب می‌شود و تنها فضای کافی برای عبور دادن کابل‌ها در پشت آن وجود خواهد داشت. به این ترتیب فضای زیادی برای نصب کارت‌های گرافیک بزرگ یا مادربردهای مجهز به Armor وجود خواهد داشت. همچنین در این حالت می‌توان از ایرکولرهای با ارتفاع زیاد استفاده کرد.

در حالت Single Chamber فضای پایینی کیس هم امکان نصب پاور و تعدادی درایو ذخیره سازی را می‌دهد.

در حالت دوم یا Dual-Chamber، سینی نصب مادربرد از پنل کناری سمت راست کیس فاصله بیشتری می‌گیرد که فضای اضافی برای نصب قطعات واتر کولینگ فراهم می‌کند. در این حالت پاور به صورت ایستاده نصب می‌شود که فضای کافی برای نصب کارت گرافیک به صورت عمودی وجود خواهد داشت.

در حقیقت همراه با این کیس سینی مادربرد و برخی دیگر از اجزای کیس در دو نسخه در اختیار کاربر قرار می‌گیرد تا به دلخواه آن را شخصی سازی کند که ایده جالبی به نظر می‌رسد. فرقی نمی‌کند کاربر کدام حالت را انتخاب کند، این کیس جایگاه‌های متعددی برای نصب فن خواهد داشت.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم