آخرین خبر/ Smolsies - My Cute Pet House یک بازی کودکانه از استودیوی بازی‌سازی TutoTOONS می باشد که به صورت رایگان منتشر شده است. در اینجا شما وظیفه نگهداری از یک حیوان ناز را برعهده دارید که باید به او غذا دهید و از آن مراقبت کنید. حیوانات جدید را ادغام کنید و تخم ها را جمع آوری کنید و گفتگوی حیوانات خود را تماشا کنید و با یکدیگر بازی کنید. 18 حیوان مثل سگ، گربه، همستر، فیل، گاو، اژدها، پاندا، یوزپلنگ، گورخر، خرس، خرگوش، گراز، اسب تک شاخ و غیره را جمع آوری کنید. مینی گیم های سرگرم کننده مثل بسکتبال، رنگ آمیزی، پریدن و غیره را با انها انجام دهید. سکه ها را جمع آوری کنید و هدایای مختلف مثل اسباب بازیها و لوازم جانبی را برنده شوید. پس از انها مراقبت کنید و غذا دهید تا رشد کنند. به کمک این بازی خلاقیت بچه ها را تقویت کنید و به میلیون ها کودک در سراسر جهان بپیوندید.

شما می خواهید حیوان خانگی داشته باشید، اما نمی توانید از آن مراقبت کنید، سپس اسمولزی برای شما یک حیوان عروسکی دوست داشتنی می آورد که می توانید هر روز با آن بازی کنید. این بازی برای دختران بسیار مناسب است. کسانی که عاشق ناز هستند، در کارهایی که این بازی نیاز دارد، بسیار خوب عمل خواهند کرد. این مکانی برای کمک به کاهش استرس با حیوان خانگی مجازی شما خواهد بود.

با دوست جدید در زندگی خود ملاقات کنید
Smolsies خانه جدید شماست که در آن می توانید با دوستان جدیدی آشنا شوید که هرگز نمی توانید آنها را در زندگی واقعی ملاقات کنید. خرس های عروسکی دوست داشتنی دوستان صمیمی شما در این خانه خواهند بود.

لطفاً این دوستان جدید را بشناسید زیرا باعث شادی زیادی برای شما می شود و باعث می شود دیگر احساس تنهایی نکنید.

اگر احساس افسردگی، غمگینی و خستگی از زندگی زیاد در اطراف دارید، به این خانه خانگی بیایید. این حیوانات عروسکی شایان ستایش به شما احساس راحتی زیادی می کنند. همه چیز در این زندگی به دلیلی اتفاق می افتد، بنابراین ملاقات بین شما و این حیوانات عروسکی یک اتفاق شگفت انگیز در زندگی شما خواهد بود. لذت ببرید و لحظات زیبا را با آنها نگه دارید.

حیوانات خانگی بیشتری را برای خانه خود جمع آوری کنید
برای اینکه اسمولزی‌هایتان شلوغ‌تر و ثروتمندتر شوند، بروید و حیوانات خانگی بیشتری جمع کنید. بازیکنان می توانند هر تخم را جوجه ریزی کنند تا خرس های عروسکی دوست داشتنی و بامزه ای از تخم بیرون بیایند. هر تخم مرغ یک خرس عروسکی خواهد بود، بنابراین باید تعداد زیادی تخم مرغ را جوجه کشی کنیم تا بتوانیم خانه ای پر از خنده و شلوغی از حیوانات خانگی داشته باشیم.

علاوه بر جوجه کشی هر تخم، بازیکن می تواند دو تخم مختلف را در انکوباتور قرار دهد تا بتوانند انواع مختلفی را پرورش دهند. تلاقی نژادهای مختلف باعث می شود که خانه حیوان خانگی تنوع بیشتری داشته باشد. هر حیوان مختلف ویژگی های متفاوتی خواهد داشت، بنابراین خانه شما به دلیل سر و صدای ترکیبی شخصیت بسیار جالب خواهد شد. دو گونه را ترکیب کنید که می توانند حیوانات خانگی شایان ستایش ایجاد کنند تا خانه شادتر شود.

عشق و مراقبت از نوزادان خانگی
در اسمولسیز، حیوانات خانگی به تازگی از دامان بیرون آمده اند، بنابراین بازیکن باید از سنین پایین تا بزرگسالی از آنها مراقبت کند. خرس های عروسکی تازه متولد شده کوچک، بامزه، اما بسیار آسیب پذیر هستند، بنابراین لطفا آنها را دوست داشته باشید و با دقت از آنها مراقبت کنید. علاوه بر این، حیوانات عروسکی نیز به توجه شما نیاز دارند، بنابراین هرگز آنها را فراموش نکنید. رشد حیوانات خانگی خود را تماشا کنید تا نتایج مراقبت از دوستان خود را مرور کنید.

کار شما زیاد خواهد بود، بنابراین آماده باشید که بتوانید تمام وظایف مراقبت از حیوانات خانگی را به عهده بگیرید. پس از دوره جوجه کشی، باید به حیوانات عروسکی خود غذا دهید تا به سرعت رشد کنند، سپس آنها را بشویید تا تمیز و دوست داشتنی باقی بمانند. علاوه بر این، شما باید زمانی را صرف بازی با آنها کنید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

مینی بازی های هیجان انگیز و سرگرم کننده
علاوه بر این که مشغول نگهداری از حیوانات خانگی هستید، می توانید در مینی بازی هایی که توسط اسمولزی ها برگزار می شود نیز شرکت کنید. شما می توانید با حیوان خانگی خود بازی کنید. این فرصتی است برای شما که نزدیکتر شوید. تفریح با هم باعث می شود که یکدیگر را بیشتر دوست داشته باشید. علاوه بر این، لحظات مفرحی را با بازی هایی مانند فوتبال، بسکتبال، رنگ آمیزی و … با این بازی خلق کنید.

اسمولسی، خانه با ناز حیوانات عروسکی پر از ناز می شود. شما مادری خواهید بود که از فرزندان خردسال خود مراقبت می کنید، بنابراین باید از بدو تولد از حیوانات خانگی تا زمانی که بزرگ شوند مراقبت کنید. این بازی برای کودکان خردسال مناسب است. خاطرات خوبی برای بازیکنان ایجاد می کند، پس عجله کنید و خانه ای دنج برای خود بسازید.

برخی از ویژگی ها
بازی جایی است که با دوستان جدید خود با حیوانات عروسکی آشنا می شوید که بهترین چیز خاص در زندگی شما خواهد بود.
خانه خود را با جمع آوری تعداد زیادی از حیوانات عروسکی و تخم گذاری برای جوجه کشی آنها پر کنید.
بازیکنان می توانند با قرار دادن 2 تخم در انکوباتور تخم، نژادهای جدیدی از حیوانات خانگی را پرورش دهند و معجزه هایی برای حیوان خانگی شما اتفاق می افتد.
بازیکنان باید از حیوانات خانگی خود مراقبت، دوست داشته باشند و از آنها مراقبت کنند، مانند غذا دادن به آنها، حمام کردن آنها و مشاهده روند بلوغ آنها.
علاوه بر این، می توانید با حیوانات خانگی خود در مینی بازی ها شرکت کنید و می توانید فوتبال، بسکتبال، رنگی و …

برخی از ویژگی های بازی Smolsies - My Cute Pet House:

تکمیل مینی گیم های سرگرم کننده
جمع آوری تمام حیوانات
جمع آوری تخم ها
ادغام حیوانات و ایجاد یک حیوان ناز و فوق العاده
برنده شدن هدایای مختلف
کاملا آفلاین و بدون نیاز به اینترنت

توی قسمت نظرات برامون بنویسید این عنوان براتون جالب بوده یا نه؟ قبلا هم بازیش کردید یا می‌خواید الان خودتون رو به چالش بکشید و یک بازی تازه رو امتحان کنید.

نسخه اندروید مورد نیاز: 4.4 و بالاتر
حجم: 80 مگابایت

لینک دانلود برای اندروید و آی او اس

برای دانلود بازی‌ها و اپلیکیشن‌هایی که برای ایرانی‌ها در دسترس نیستند می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم