گیم فا/ یک منبع داخلی قابل اعتماد، در استریم زندۀ اخیر خود متذکر شده است که بازی مورد انتظار GTA 6 به غیر از وایس سیتی (میامی)، احتمالاً به صورت مقطعی شامل جزیرۀ کوبا نیز خواهد شد.

اگر اطلاعات فاش شده و شایعه‌های پیرامون GTA 6 را دنبال کرده باشید، مطمئناً می‌دانید که این عنوان در شهر خیالی الهام گرفته شده از میامی یعنی وایس سیتی روایت می‌شود و دو کاراکتر قابل بازی (یکی مذکر و دیگری مونث) خواهد داشت. پیش از این نیز حدس می‌زدیم به مانند Red Dead Redemption 2 که در اواسط بازی شما را به جزیرۀ گوراما می‌برد، GTA 6 نیز ممکن است به نحوی محیط بازی را تغییر دهد و شما را به منطقه‌ای دیگر انتقال دهد. به نظر می‌رسد که این اتفاق در قالب یک فلش‌بک رخ خواهد داد.

Tyler McVicker، منبع داخلی مشهور ولو (Valve)، در استریم زندۀ خود گفت: «بازی در میامی فلوریدا [وایس سیتی] روایت می‌شود، اما ناگهان یک پرش زمانی رخ می‌دهد و بخش‌هایی از بازی در جزیرۀ کوبا روایت خواهد شد. مشخصاً بازی در مورد قاچاق مواد مخدر و دزدی از بانک است و در سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد.»

مدتی پیش، در گفت‌وگویی با برنامۀ Aarthi and Sriram، رئیس شرکت Take-Two Interactive، اسرتاوس زلنیک (Strauss Zelnick)، حول پروسۀ ساخت GTA 6، شرکت راکستار گیمز و چالش خلق یک فرنچایز محبوب و گسترش آن با نسخه‌های جدید صحبت کرد: «من فکر می‌کنم که با هر نسخۀ جدید از سری Grand Theft Auto، اعضای تیم راکستار با این چالش مواجه می‌شوند. این بازی باید چیزی باشد که تا به این لحظه آن را ندیده‌اید و باید احساس ما نسبت به Grand Theft Auto را انتقال دهد. این یک چالش بزرگ برای آن‌‎‌ها است.


پاسخ راکستار به این چالش، «دنبال کردن کمال مطلق» است؛ رسیدن به چیزی که نقصی ندارد و ما به این نقطه دست پیدا خواهیم کرد.»

همچنین، شرکت تیک تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive) در گزارش جدید مالی خود اطلاعاتی از درآمد مورد انتظار خود در سال مالی ۲۰۲۵ منتشر کرده بود که احتمالا به انتشار GTA 6 در بازۀ ۱ آوریل ۲۰۲۴ تا ۳۱ مارس ۲۰۲۵ اشاره دارد. در این گزارش مالی همچنین اعلام شد که توسعۀ بازی بعدی از سری GTA به خوبی پیش می‌رود.

نظر شما در این باره چیست؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم