گیم فا/ به گزارش Insider Gaming، بسیاری از وسایل نقلیه‌ی The Crew Motorfest با نسخه‌ی پیشین یکسان هستند و امکان استفاده از دارایی‌های آن نسخه برای بازیکنان وجود دارد.
     
ابتدا قرار بود Motorfest با نام رمز Orlando بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی The Crew 2 لقب بگیرد. با این حال، منابع مطلع از روند توسعه‌ی آن اوایل سال گذشته ادعا کردند که قرار است نسخه‌ای مستقل را شاهد باشیم. گزارش مربوط به آن خبر در وبسایت Xfire منتشر شده بود. این ادعاها چندی پیش و با انتشار تریلر رونمایی بازی تأیید شد.

حال، به گزارش تام هندرسون (Tom Henderson) از رسانه‌ی Insider Gaming، اگرچه The Crew Motorfest در جزیره‌ی جدید اُواهو (O’ahu) رخ می‌دهد، هنوز هم ارتباط زیادی میان این بازی و The Crew 2 وجود دارد. یکی از این ارتباطات به وسیله‌های نقلیه‌ی موجود در بازی برمی‌گردد.

بازیکنان به هنگام شروع بازی می‌توانند انتخاب کنند که لوازم و خودروهایشان از بازی پیشین به Motorfest منتقل شود، یا اینکه از صفر همه چیز را شروع کنند. گویا بسیاری از وسایل نقلیه‌ی Motorfest با The Crew 2 مشترک هستند. برخی منابع میزان این اشتراک را ۸۰ تا ۹۰ درصد تخمین زده‌اند.

این رسانه همچنین ادعا می‌کند که ویدیویی را از بازی مشاهده کرده است که حضور ۵۶۶ وسیله‌ی نقلیه از جمله خودرو، موتور، قایق و هواپیما را در The Crew Motorfest تأیید می‌کند.

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) همچنین خبر حضور این بازی در رویداد Ubisoft Forward که در تاریخ ۱۲ ژوئن ۲۰۲۳ (۲۲ خرداد ۱۴۰۲) برگزار می‌شود را منتشر کرده است. بنابراین، انتظار می‌رود که قیمت و تاریخ عرضه‌ی بازی در این مراسم اعلام شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم