گیم فا/ شرکت اپیک گیمز (Epic Games) اعلام کرد Midnight Ghost Hunt به عنوان جدیدترین بازی رایگان فروشگاه در اختیار کاربران قرار می‌گیرد.

کاربران فروشگاه اپیک گیمز می‌توانند بازی چندنفره و تیراندازی Midnight Ghost Hunt را تا روز ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ (۸ ژوئن ۲۰۲۳) به صورت کاملا رایگان دریافت کنند. بازی Midnight Ghost Hunt که توسط استودیوی ولتد اسکای گیمز (Vaulted Sky Games) توسعه یافته و شرکت کافی استین (Coffee Stain) انتشار آن را بر عهده دارد، بازیکنان را به رقابت‌هایی وارد می‌کند که به عنوان روح یا شکارچی باید با یکدیگر به رقابت بپردازند.

گفتنی است که قبل از این عنوان، فروشگاه اپیک گیمز بازی Fallout: New Vegas Ultimate Edition را به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده بود. این فروشگاه در سال گذشته ۹۹ بازی رایگان را در اختیار کاربران خود قرار داد که در مقایسه با سال ۲۰۲۱، افزایش ۱۰ واحدی را نشان می‌دهد. بر اساس گزارش شرکت اپیک گیمز، بازی‌های رایگان سال گذشته در مجموع ۲۲۴۰ دلار ارزش داشتند.

فروشگاه اپیک گیمز اخیرا در کنار شروع دوره تخفیف‌های Mega Sale 2023، طرح Epic Rewards را راه‌اندازی کرده است. این طرح به بازیکنان امکان می‌دهد پس از هر خرید در اپیک گیمز، پنج درصد از کل هزینه پرداخت شده را به صورت اعتبار خرید درون فروشگاهی پس بگیرند.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم