ترنجی/ پیش از این شایعاتی درباره ردمی ۱۲ شیائومی را با هم مرور کردیم. تا کنون می‌دانیم که این دستگاه باید از شارژر سریع ۳۳ وات پشتیبانی نماید. همچنین امروز صبح در وب‌سایت پرتغال این برند رصد شده بود. حالا و به صورت اختصاصی می‌توانید اولین تصویر از جعبه Redmi 12 شیائومی را ببینید.

زیربرند اقتصادی شیائومی یعنی Redmi تصمیم دارد تا جدیدترین محصول ارزان خود را عرضه کند. شاید فکر کنید که ردمی ۱۲ به عنوان جانشین ردمی ۱۱ عرضه می‌شود اما حقیقت آن است که اصلا دستگاهی به نام Redmi 11 رونمایی نشد.

در حقیقت نسل قبلی این دستگاه همان ردمی ۱۰ است که یک مدل به‌روزشده با به نام Redmi 10 2022 هم دارد. حالا قرار است که نسل جدید این دستگاه به بازار عرضه شود.

یکی از مخاطبین ترنجی اقدام به ارسال این تصویر و به صورت اختصاصی برای ما کرد. همانطور که در تصویر می‌بینید، یک جعبه ردمی ۱۲ وجود دارد که طراحی دستگاه و رنگ‌بندی آن را تایید می‌کند.

طبق روال طراحی جدید شیائومی، جزیره دوربین از قاب پشتی آن حذف شده و دوربین‌ها به صورت مجزا از آن بیرون آمده‌اند. سه دوربین روی قاب پشتی قابل مشاهده است و دوربین سلفی نیز در سوراخ نمایشگر قرار دارد.

بر اساس این تصویر رنگ‌های مشکی و آبی آسمانی برای ردمی ۱۲ قابل تایید است.

پیش از این وب‌سایت FCC تایید کرده بود که Redmi 12 به همراه شارژری با شماره مدل MDY-12-EA عرضه خواهد شد. این آداپتور توان ۳۳ واتی دارد. برخی حدس و گمان ها حاکی از آن است که ظرفیت باتری این تلفن هوشمند حداقل ۵۰۰۰ میلی آمپر خواهد بود.

همچنین در گزارش‌هایی شنیدم که تراشه مدیاتک هلیو جی ۸۸ نیروی پردازشی مورد نیاز این گوشی هوشمند را تامین خواهد کرد. این دستگاه دارای حافظه رم ۴ یا ۸ گیگابایتی خواهد بود و با حافظه ذخیره سازی ۱۲۸ یا ۲۵۶ گیگابایتی عرضه می‌شود.

شما منتظر ردمی ۱۲ هستید؟

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم