گیم فا/ استودیوهای کودانشا و یونیورس اولین تریلر از بازی Attack on Titan VR: Unbreakable را منتشر کردند. این بازی قرار است در زمستان سال جاری عرضه شود.

       
سری Attack on Titan بیش از یک دهه است که در دنیای سرگرمی حضور دارد و حال طرفداران می‌توانند آماده وارد شدن آن به دنیای بازی‌های واقعیت-مجازی باشند. در حال حاضر دو تیم کودانشا (Kodansha) و یونیورس (UNIVRS) به سختی روی توسعه تجربه واقعیت-مجازی Attack on Titan کار می‌کنند و به تازگی جزئیات بیشتری از جمله اولین تریلر و تاریخ عرضه آن را با هواداران به اشتراک گذاشته‌اند.

در اولین تریلر بازی واقعیت-مجازی Attack on Titan VR: Unbreakable نشان داده می‌شود که بازیکنان می‌توانند با استفاده از دو قلاب بلند به سرعت در میان خانه‌های یک روستا جابجا شوند. در بخش‌هایی از تریلر شخصیت همراه بازیکنان در حال پیشروی رو به جلو است و پس از آن تایتان خندان وارد صحنه می‌شود که در نهایت تریلر با یک حمله سریع به سمت او پایان می‌یابد.


توسعه‌دهندگان در ادامه اعلام کردند که بازی Attack on Titan VR: Unbreakable در زمستان امسال روی هدست متا کوئست ۳ و متا کوئست ۲ عرضه خواهد شد. در حال حاضر قیمتی برای این بازی واقعیت-مجازی اعلام نشده است.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم