زومیت/ اگر قیمت ۳۵۰۰ دلاری هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو اپل زیاد به‌نظر می‌رسد، باید اشاره کنیم سفارش هدبند چرمی، قیمت آن را بیش‌از پیش افزایش می‌دهد.
 
تبلیغات 
 
ویژن پرو، مهم‌ترین محصولی بود که اپل در رویداد WWDC ۲۰۲۳ معرفی کرد. هدست واقعیت ترکیبی کوپرتینویی‌ها تا اوایل سال آینده عرضه نخواهد شد اما از همین‌حالا شاهد معرفی لوازم‌جانبی شخص‌ثالث آن هستیم.

شرکت BandWerk که به ساخت قاب‌های آیفون شهرت دارد، پنج مدل هدبند چرمی لوکس برای هدست واقعیت ترکیبی ویژن پرو معرفی کرد. اگر بخواهید این لوازم‌جانبی را خریداری کنید، باید ۱۶۰ دلار دیگر به قیمت ۳۵۰۰ دلاری محصول مورداشاره اضافه کنید.

BandWerk هنگام عرضه‌ی ویژن پرو در اوایل سال ۲۰۲۴، هدبندهای چرمی لوکس خود را در پنج رنگ مختلف ارائه خواهد داد که شامل خاکستری، کرمی، بژ، نارنجی و قهوه‌ای می‌شوند. این هدبندها فعلاً به‌صورت مدل مفهومی معرفی شده‌اند و بنابراین امکان دارد قبل‌از عرضه به بازار، تغییرات جزئی روی آن‌ها اعمال شود.
 

طبق اعلام BandWerk، هدبندهای این شرکت برای هدست ویژن پرو، از جنس چرم ایتالیایی و ساخت آلمان هستند و هرکدام با مهر و موم پارچه‌ای متناسب با رنگ خود عرضه خواهند شد. این لوازم‌جانبی همچنین جایگزین بخش پارچه‌ای اطراف ویژن پرو و جلوی نمایشگر آن خواهد شد.
دیجیتال‌ترندز می‌نویسد، اپل هنوز به‌طور رسمی اعلام نکرده که آیا ویژن پرو را در رنگبندی‌های متفاوت عرضه خواهد کرد یا خیر و علاوه‌براین نمی‌دانیم غول فناوری اهل کوپرتینو، لوازم‌جانبی برای این هدست معرفی خواهد کرد یا خیر.

اگرچه ویژن پرو شبیه هدست‌های واقعیت‌ افزوده‌ی معمولی به‌نظر می‌رسد، اما اپل از این محصول به‌عنوان پیشرفته‌ترین دستگاه الکترونیکی یاد می‌کند. ویژن پرو برخلاف بسیاری از هدست‌های مشابه، کنترلر ندارد و فقط ازطریق حرکات چشم و دست کنترل می‌شود و اگر قیمت را درنظر نگیریم، پتانسیل لازم را برای غلبه بر متا کوئست پرو دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم