گیم فا/ بازی جدید استودیوی Saber Interactive یعنی Warhammer 40K: Space Marine 2 قرار است در زمستان بعدی منتشر شود.

Warhammer 40K: Space Marine 2 از زمان معرفی حدود دو سال پیش در فهرست مورد انتظاترین بازی‌های افراد زیادی قرار داشته است. به تازگی در جریان رویداد Summer Game Fest توسعه‌دهنده این بازی یعنی Saber Interactive و ناشر آن یعنی Focus Entertainment تریلر دیگری را برای آن به نمایش گذاشتند که در همین خبر قابل مشاهده و دریافت است.

همان‌طور که انتظار می‌رفت، Warhammer 40K: Space Marine 2 قرار است به صورت کامل از گیم‌پلی Co-op پشتیبانی کند. این تریلر هم بیشتر تمرکز خود را روی این جنبه از بازی گذاشته است. در حالی که بازیکنان قادر خواهند بود تا بخش داستانی بازی را به صورت کاملا تک‌نفره تجربه کنند، شما هم‌چنین گزینه بازی با دو بازیکن دیگر را هم خواهید داشت.

به علاوه یک پنجره عرضه دقیق‌تر برای بازی اعلام شده است. هر چند هنوز شاهد اعلام تاریخ عرضه دقیق بازی نیستیم. پیش از این گفته شده بود که Warhammer 40K: Space Marine 2 در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد و حالا تایید شده که Space Marine 2 در زمستان امسال در دسترس قرار خواهد گرفت.

گفتنی است که بازی Warhammer 40K: Space Marine 2 در حال حاضر برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵ و پلتفرم PC در دست توسعه قرار دارد.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم