گیم فا/ Dimension Shellshock یک حالت جدید، شخصیت‌های قابل‌بازی تازه، پالت‌های رنگی برای شخصی‌سازی و… را به TMNT: Shredder’s Revenge اضافه خواهد کرد.

کمی بعد از انتشار موفقیت‌آمیز Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge، سازندگان این عنوان یعنی تریبیوت گیمز (Tribute Games) و Dotemu قول دادند که بسته به اینکه بازی چه بازخوردی از سوی مخاطبین دریافت کند، در آینده‌ای نزدیک یک بسته الحاقی برای آن منتشر خواهند کرد. همانطور که می‌دانید، بازی جذاب سبک beat ’em up نه تنها توسط مخاطبین بلکه از سوی منتقدین نیز با استقبال گرم و مثبت مواجه شد و اکنون نوبت به سازندگان رسیده است تا به وعده خود جامه عمل بپوشانند.

روز جاری تریبیوت گیمز و Dotemu با انتشار تریلری، از بسته الحاقی بازی TMNT: Shredder’s Revenge تحت عنوان Dimension Shellshock رونمایی کردند. طبق اطلاعات به دست آمده، لاک‌پشت‌ها در این DLC تمام تلاش خود را خواهند کرد تا جلوی شریدر را برای تسخیر جهان‌های چندگانه، بگیرند.

Dimension Shellshock شخصیت‌های قابل‌بازی جدیدی مانند خرگوش رونین یوساگی یوجیمبو (Usagi Yojimbo) را به بازی اضافه می‌کند و همچنین شامل حالتی است که به شما اجازه می‌دهد در جهان‌های مختلف بازی کنید و به اکتشاف بپردازید. علاوه بر موارد بالا، چند پالت رنگیِ تازه برای شخصی‌سازیِ کاراکترها به بازی‌اضافه شده‌اند که البته باید آن‌ها را آزاد کنید و ضمناً موسیقی‌های جدید ساخته شده توسط تی لوپز (Tee Lopes) نیز از دیگر محتویات تازه این بسته الحاقی هستند.


Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس/اس، رایانه‌های شخصی، نینتندو سوییچ، اندروید و iOS در دسترس قرار دارد. در حال حاضر تاریخی برای انتشار Dimension Shellshock مشخص نشده است اما انتظار می‌رود در اواخر سال جاری، موفق به تجربه آن باشیم.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم