گیم فا/ به‌روزرسانی فصل چهارم Call Of Duty قبلا در نقشه راهی که اکتیویژن به اشتراک گذاشته بود اعلام شده بود، اما اکنون شاهد تریلر جدیدی از فصل جدید بازی در سامر گیم فست هستیم. در این تریلر نقشه فصل چهارم که VONDEL نام دارد به طور کامل بررسی شده و نتیجه خوب به نظر می‌رسد.

ما اولین نگاه خود را به نقشه جدید Call Of Duty Warzone یعنی VONDEL داشتیم که چرخش های DMZ و Resurgence را در هنگام عرضه فصل چهارم در ۱۴ ژوئن در اختیار طرفداران قرار می‌دهد؛ این مورد انتظارترین محتوایی به حساب می‌آید که از فصل جدید انتظار داریم، ولی علاوه بر آن، محتوای بیشتری نیز در راه است.

فصل چهارم، بازی Call Of Duty را تغییر خواهد داد
ما نقشه راه جدید را همین دیروز پوشش دادیم؛ تمام مواردی را که در فصل چهار آمده است، از نقشه‌ها و سلاح‌های چندنفره جدید گرفته تا اپراتورها و مودهای جدید (و همینطور قدیمی) را بررسی کردیم، این یک به‌روزرسانی فشرده خواهد بود که می‌تواند بازیکنان را دست کم برای چند هفته سرگرم کند.


به لطف جشنواره سامر گیم فست ما اکنون می‌دانیم که VONDEL از نزدیک چگونه به نظر می‌رسد و تحت تاثیر آن قرار گرفتیم.

ستون های زیادی در این نقشه به چشم می‌خورد و محیطی متنوع را شاهد هستیم، از بام های بلند گرفته تا کانال‌هایی که نبردهای مبتنی بر آب را ترویج می‌دهند؛ راه‌های زیادی برای بازی وجود دارد. همچنین ترکیب مناسبی از POI ها در سرتاسر نقشه وجود دارد، از باشگاه‌ها و پارکینگ‌ها گرفته تا باغ وحش متروکه و کلیساها؛ تمامی این موارد نوید مسابقاتی هیجان انگیز را به ما می‌دهند.

به لطف گزارش کاربری با نام Eagle-Eyed در توییتر، به نظر می‌رسد که در آینده‌ای نزدیک شاهد کراس اووری با حضور The Boys باشیم.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم