گیم فا/ یوبیسافت در جریان ارائه جزئیات جدید از بازی Prince of Persia: The Lost Crown اعلام کرد که این عنوان روی تمام پلتفرم‌ها با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) در رویداد Summer Game Fest اخیر، طرفداران سری شاهزاده ایرانی را غافلگیر کرد و بازی Prince of Persia: The Lost Crown را معرفی نمود. این بازی در سبک پلتفرمر اکشن دو بعدی توسعه یافته است و شامل مبارزات سریع و سبک بصری منحصر به فرد خواهد بود. با توجه به استقبال بازیکنان از معرفی این عنوان جدید و هیجان‌انگیز، یوبیسافت اخیر جزئیات جدیدی از آن را به اشتراک گذاشته است.

از جمله این جزئیات می‌توان به اطلاعات وب‌سایت رسمی بازی Prince of Persia: The Lost Crown اشاره کرد که تایید می‌کند بازی روی تمام پلتفرم‌ها با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شود. با توجه به عرضه این بازی به صورت بین نسلی و گیم‌پلی اکشن و سریع آن، تجربه با نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه روی کنسول‌های نسل هشتم و نینتندو سوییچ می‌تواند یک امتیاز عالی برای آن باشد.

گفتنی است که بازی Prince of Persia: The Lost Crown قرار است در تاریخ ۲۸ دی ۱۴۰۲ (۱۸ ژانویه ۲۰۲۴) روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ، پلی استیشن ۵ و ایکس باکس سری ایکس/اس عرضه شود.

انتظار می‌رود جزئیات بیشتری از بازی در مراسم Ubisoft Forward به تاریخ ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ (۱۲ ژوئن ۲۰۲۳) ارائه شود.

در کانال آی‌تی و ™CanaleIT هم کلی عکس و ویدئوی دسته اول و جذاب داریم